Що не так з деревами у Ковелі або про міське планування 1930-х років та кому завинив дуб-патріарх

02.09.2023 о 18:50 · 1 хв читання

В межах цієї відео-розвідки обговоримо про те, що ж не так з деревами у Ковелі. Проаналізуємо сьогоднішнє міське планування та проведемо паралелі з тим ж самим Ковелем, тільки з реалій 1930-х років. Це і не тільки ви можете побачити в даному відео.

Мета мого відео полягає в тому, щоб окреслити проблему та задуматись над шляхами її вирішення.

Оскільки вже неодноразово помічаю, що суспільство іноді пасивно реагує на ті чи інші проблеми не через те, що йому байдуже, а через те, що люди або не задумувались, або не було кому вказати на цю проблему. Інтуїтивно дуже багато хто розуміє, що щось тут «не те», але усвідомлення приходить тільки після того, як почуєш чітко артикульовану проблематику.

Саме тому я щиро сподіваюся, що завдяки цьому відео ви зможете дізнатися для себе дещо більше та зможете поглянути на місто та його перспективи під іншим кутом.

Більше – у моєму Телеграмі.

Дякую за допомогу нашому відеографу Денису Михалевичу.

За можливість аналізу сьогодення крізь призму минулого – особливе дякую Силам безпеки й оборони України!

Редакція «Ковель media» може не поділяти думку блогерів або дописувачів. За зміст публікацій і їх достовірність відповідальність несуть автори.
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (22)
 1. Дякую за статтю про бомбардування Ковеля , шо я навіть прочитав всі нагородні документи на Бубликова

 2. Дерева потрібно висаджувати вже і масово. Адже дійсно в найближчі роки всі ті кроновані стовбури повсихають. Головне щоб садили не так як кілька років тому бютовці в парку Шевченка, клени за 100500 млн, які майже всі повсихали…

 3. Аби наша влада дійсно турбувалась про місто, а не думала як вкосити гроші, вирішила б це питання. Не вірю що в лісництві не можна замовити липи, дуби, клени. Звичайні нормальні дерева за притомні гроші. А не декоративний непотріб за шалені гроші…

 4. Андрій, тобі немає чим зайнятись? Чому ти у всіх бачих недоліки, а в собі ні. Ти коли відкиивав свій бізнес-шаурму стільки зробив люлям проблем і не виправив лрсі. Біля бібліотеки порив асфальк, бвдь-як замостив і все. Себе не видно. Ти такий патпіот і сидиш вдома. Йди краще воюй і твоя амбітність папрвиться, можливо, в нормальне русло. Видно, ло тобі дуже скучно. Віськкомат щось “забув” про патріота.

 5. Він татупед. Йому у військо не можна. А хто вам лапшу на вуха буде вішати? Нахай краще розкаже якою каналізацією його гамно в річку попадає

 6. Чому Андрійко-дятел не стучить коли його родичі “бізнесмени” незаконно ріжуть дерева біля водосховища. Таких кончених треба гнати паршивою мітлою.

 7. погонять. скоро погонять. закінчиться війна, повернуться хлопці і кожен отримає по заслугам. Цей “голубчик” буде мити парашу.

 8. Хороший сюжет. Дякуємо Андрієві за пророблену роботу і правильні зауваження владі, яка реально нічого не робить а ще більше нищить здорові дерева.
  Андрій міг би бути хорошим головою громади

 9. Дякую вам, Андрію, за таку цікаву розвідку!
  Не звертайте увагу на ці недолугі коментарі. Від закомплексованих людей, які анонімно пишуть дурню – нічого іншого очікувати і не варто…
  Тим паче, взагалі не здивуюсь, якщо усе це пише одна й так ж людина.
  Удачі вам, та натхнення! Продовжуйте усім на перекіс!

 10. Відеографи дуже потрібні на нулі керувати дронами куди дивиться воєнком

 11. Дякую, Андрію, що висвітлюєте цю актуальну проблему! Ще трохи і в Ковелі не буде дерев, зате буде купа машин і суцільний асфальт! Шкода, що наші люди не розуміють цього.
  Надіюсь, що влада та добробут все-таки прислухається до вас і вживуть заходів, щоб не нищити зелень міста. Хоча, а що залишилось?!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X