Сімейна фірма депутата міської ради має збудувати нові пилорами

26.05.2022 11:23
Павло Семенюк

Ковельська міська рада розпочала процедуру громадського обговорення двох проєктів містобудівної документації, які стосуються території колишньої Тойкутської сільської ради, а нині – міської територіальної громади.

Один план передбачає реконструкцію свинарника, житлового будинку та пожежного резервуара під виробничі будівлі та споруди деревообробного виробництва на земельній ділянці площею 1,867 га; інший план – нове будівництво цеху розпилювання деревини на двох земельних ділянках площами 1,2081 га та 0,2504 га з кадастровими номерами 0722182800:06:002:0744 та 0722182800:02:001:0115, що перебувають у приватній власності та користуванні.

Ці території, на які розроблено детальні плани, знаходяться за межами села Тойкут, біля східної його межі.

Замовником розроблення детальних планів є Ковельська районна державна адміністрація, згідно розпорядження колишнього голови РДА Віктора Козака від 28 вересня 2018 року за №296 та звернення тодішньої директорки ТОВ «Редрок» Юлії Корень.

Як зазначає сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній Опендатабот, засновниками та бенефіціарами ТОВ «Редрок», яке зареєстроване у селі Качин Камінь-Каширського району, є Ганна Семенюк та Оксана Попіка – дружина та донька депутата Ковельської міської ради від Аграрної партії, голови депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин Павла Семенюка.

Відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету повідомляє, що пропозиції надаються до 22 червня 2022 року.

Громадські слухання з обговорення даних проєктів містобудівної документації відбудуться 07 червня 2022 року о 16:00 в приміщенні Будинку культури в селі Тойкут.

Поділитися:

Коментарі

 1. Одні злодії!!! Ще не встиг затухнути скандал з земельною ділянкою по Варшавській, яку замутили за 11 лямів, як знову той Семенюк мутить іншу історію. Краще спитайте як скільки Козак взяв хабаря і як оказались в приватних руках та земля??? І чому то вдруге громадські слухання в Тойкуті? Мабуть для того щоб під шумок протягнути громадські слухання. І скільки лісу вкрав той Семенюк?

  1. Цю мафію ніколи не зупинити. Вона продовжується з року в рік. Нам в ліс вже не буде як ходити, тому що скрізь гори сміття які вивозить пилорама, та й по лісі повно різного сміття,яке вітром розносить по цілій околиці.
   Це потрібен розголос на телебачення, щоб усі знали, скільки людей гине та стає інвалідами на цій пилорамі Семенюка.

 2. Може спочатку знесе пилораму з кладовища..та захоронить людськi кicтки..Це не люди..не боже створiння..Тому чорт крутить..а звiдки такi грошi..Як бачимо..люди мовчать..

 3. Безнаказаність породжує злочинніість..🤮
  Біля цієі кормушки живляться керівництво,яке дають дозвіл …👽👇🏾
  Добре платить,всіх влаштовує..🐷..бардак

 4. Молодець! Робочі місця, люди мають роботу, податки в казну… А ліс і так роздерибанять по домашніх пилорамах.

 5. Молодець! Робочі місця, зарплату платить, податки сплачує. А ліс і так роздерибанять по домашніх пилорамах.

 6. Розпиляю всі смереки
  І всі осокори –
  Хай лисіє Буковина і Карпатські гори!

 7. Нечисть . Скільки ще ця ненза буде гребти? Поки не вдавиться? То вже б скоріше.

 8. А що там обговорювати, коли там вже давно все побудовано. ПОТРІБНО перевірити законність цього будівництва.

 9. Що дозволено те не заборонено. Підприємці викосять ліси посаджені не ними на лисо бо державі пох. Щоб ліс виростити до сотні років потрібно а чиновник на посаді сидить може якийсь десяток років. Після мене хоч потоп.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *