Напівзруйновану колишню військову їдальню у Ковелі купив депутат міської ради

17.07.2022 о 12:19 · 2 хв читання

У Ковелі продали напівзруйновану двоповерхову будівлю їдальні на території колишнього військової частини.

Про це повідомляється на сайті prozorro.sale, що має статус акредитованого майданчика системи Prozorro.Продажі.

Нагадаємо, організатором аукціону був відділ по управлінню майном комунальної власності виконавчого комітету Ковельської міської ради, а контактною особою – начальник РЖКП №1 Віктор Солов’янчук.

Будівля має площу 1321,1 кв. м і розташована на території колишньої військової частини на вулиці Володимира Кияна, 51. Приміщення тривалий час функціонально не використовувалося, нині перебуває в напіврозібраному та напівзруйнованому стані. Збудована їдальня у 1969 році.

Земельна ділянка під будівлею окремо виділена, її площа – 0,5708 га. Цільове призначення земельної ділянки: землі житлової та громадської забудови для розміщення та обслуговування їдальні. Кадастровий номер земельної ділянки: 0710400000:42:006:0032.

Стартова ціна лоту – 162 748,81 грн з ПДВ.

В аукціоні взяли участь три фізичні та дві юридичні особи:

 • Чарнюк Валентин Сергійович
 • Бруча Дмитро Миколайович
 • Нагорник Сергій Романович
 • ТОВ «Волинь Палетс»
 • ВКПП «Агропромтехцентр»

У так званому «фіналі» зійшлися ТОВ «Волинь Палетс» та ВКПП «Агропромтехцентр». Перемогу з різницею в 500 гривень здобув «Агропромтехцентр», директором і власником якого є депутат Ковельської міської ради від Аграрної партії, голова депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин Павло Семенюк. Переможна пропозиція – 1 753 500 грн з ПДВ.

Павло Семенюк

До речі, ТОВ «Волинь Палетс», яким керує Попіка Віталій Олександрович, за юридичною адресою розташоване в одній будівлі з «Агропромтехцентром» – у Ковелі на вулиці Театральній, 15.

Як зазначає сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній Опендатабот, засновниками «Агропромтехцентрому», крім Павла Семенюка, є його дружина Ганна Семенюк та їхні донька і син – Оксана Попіка та Олександр Семенюк.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (16)
 1. І ВІН ПІДТВЕРДИТЬ ЗАКОННІСТЬ ПОХОДЖЕННЯ ГРОШЕЙ? І БУДЕ ОПРИЛЮДНЕНО ДЖЕРЕЛА ДОХОДУ.

 2. Скільки ще земель скупить семенюк і його компанія?!?!?!?!?!?знову пилорама виросте?

 3. Чи мають можливість взяти участь у аукціонах воїни ЗСУ? Особливо ті, які беруть участь в бойових діях і зв’язку немає щоб рідним подзвонити, не те щоб реєструватися в аукціонах. Ви не порушуєте їх права?

 4. Чи мають можливість взяти участь у аукціонах воїни ЗСУ? Особливо ті, які беруть участь в бойових діях і зв’язку немає щоб рідним подзвонити, не те щоб реєструватися в аукціонах. Ви не порушуєте їх права?

 5. І всім пох, тільки мелють язиком а толку…
  Нікому нічого не буде, ніхто не понесе за це ніякої відповідальності…

 6. Кому війна, а кому момент для наживи пише:

  За 50 штук баксів бідбше півгектара землі та отакенна будівля, яку можна підлаштувати на що завгодно – до більш, ніж халява і за “гарні очі” не може бути придбана…

 7. Кому війна, а кому момент для наживи пише:

  За 50 штук баксів більше півгектара землі та отакенна будівля, яку можна підлаштувати на що завгодно – це більш, ніж халява і за “гарні очі” не може бути придбано…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X