Син голови депутатської земельної комісії купив у міської ради будівлю колишнього медпункту

30.10.2023 о 16:26 · 1 хв читання

У Ковелі продали з акуціону майно комунальної власності – будівлю медпункту, площею 201,8 квадратних метрів, яка розміщена на вулиці Володимира Кияна, 51 – на території колишньої військової частини.

Про це сьогодні повідомляє Ковельська міська рада з посиланням на начальницю відділу по управлінню майном комунальної власності виконавчого комітету Вікторію Васінович.

За словами Вікторії Васінович, ціна продажу цього об’єкта з урахуванням ПДВ становить 668 тисяч гривень, а покупець – Семенюк Олександр Павлович.

Як відомо, Олександр Семенюк є одним із співзасновників виробничо-комерційного приватного підприємства «Агропромтехцентр». Як зазначає сайт аналітики відкритих даних Clarity Project, його внесок становить 8 млн 773 тис. 500 гривень, або 16%. Також він є керівником ТОВ «Грінвут» із статутним капіталом – 18 млн 645 тис. 621.14 грн (основний вид діяльності – лісопильне та стругальне виробництво).

Бенефіціаром обох фірм виступає його батько – Павло Семенюк, депутат Ковельської міської ради від Аграрної партії, голова постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, містобудування та ін.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (7)
  1. В нас тут якийсь клан родини Семенюків… Люди скоро викуплять все місто і навколишні села і будуть панами,а ми рабами… нічого дивного все як в нашій країні споконвіку велося…

  2. За всі його оборудки зьчасом отримає своє, навіть за крадений ліс

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X