Спортивний клуб «Надія» справив новосілля у Ковелі

21.12.2020 22:32

У ці святкові дні ковельський спортивний клуб «Надія» справив новосілля. У ньому займаються понад 50 дітей віком від чотирьох до дванадцяти років, яких навчає акробатики тренерка Олена Гаврилейко.

Про це інформує Ковельська міська рада.

У розпорядженні колективу тепер є світле і просторе приміщення на вулиці Володимира Кияна. Сучасний ремонт у ньому допоміг зробити підприємець Петро М’якота, долучились батьки.

З нагоди переїзду «Надія» організувала справжнє свято спорту та краси. Серед почесних гостей – керуючий справами виконавчого комітету міської ради Іван Чуліпа. Він передав найщиріші зичення  від міського Ігоря Чайки та наголосив, що місцева влада готова підтримувати ініціативи клубу. Він привітав дітей з гарною подією, а також зі святом Святого Миколая, та вручив солодкі подарунки.

Від відділу фізичної культури і спорту виконавчого комітету Петро М’якота отримав подяку за свою благодійницьку діяльність. Також нагороди вручили будівельникам, які здійснювали ремонт, та спонсору змагань.

А кульмінацією зустрічі стало спортивне дійство. Усі, затамувавши подих, спостерігали за майстерним виступом юних акробатів. Талановиті діти демонстрували свої вміння та здібності. Крім аплодисментів, вони отримали медалі та подарунки.

Фото Ковельської міської ради

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

  1. Як можна такого тренера допустити до тренувань дітей!Подумайте батьки.

  2. Як можна допустити такого тренера до дітей.Подумайте батьки.Захистіть дітей.Неадекватна тренер.Хіба немає в нас нормальних людей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.