Стало відомо, скільки грошей у Ковельській громаді піде на програму «Власний дім»

03.12.2021 13:08

Цьогоріч у Ковельській територіальній громаді прийняли місцеву програму індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім».

Для її реалізації з місцевого бюджету спрямовано 200 тисяч гривень, з обласного та державного – 200 тисяч та 100 тисяч гривень відповідно, – повідомляє Ковельська міська рада.

Це дасть змогу поліпшити умови проживання кільком мешканцям громади, яким будуть надані довгострокові кредити для будівництва, придбання і реконструкції житла, спорудження інженерних мереж. 

На виконання Програми до відділу обліку, розподілу та приватизації житла надійшло дві заяви. Фахівцями було проведено обстеження об’єктів, які належать кандидатам на отримання кредиту. На засіданні комісії з питань вивчення умов надання та підтвердження права на отримання кредиту по програмі «Власний дім», яке провів заступник міського голови Віктор Жигаревич, вирішили надати кредит мешканцям села Заріччя. 

Виконавчому комітету рекомендовано затвердити відповідні проєкти рішень. До слова, цьогоріч можливостями, які надає Програма, уже скористалася сім’я із села Тойкут. 

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.