Станція юних туристів переїде на новий стадіон «Локомотив»

24.07.2020 о 11:45 · 3 хв читання

У новому центрі діалогу культур на стадіоні «Локомотив», де триває реконструкція, передбачили приміщення для станції юних туристів.

Роботи на цьому об’єкті не стихають з червня минулого року. Певну суму коштів на нього місто отримало у рамках програми транскордонного співробітництва ЄС «Польща-Білорусь-Україна». Та все ж основну частину грошей на будівництво спрямовано з міського бюджету. Партнерами Ковеля з реалізації проєкту є міста з однойменною назвою Щучин – у Польщі та Білорусі, – повідомляє Ковельська міська рада.

Чи не найчастіше на «Локомотиві» зараз буває і міський голова Олег Кіндер. Він особисто контролює хід будівництва, веде перемовини з учасниками програми, підрядниками.

Нещодавно поляки, вони головні розпорядники коштів, повідомили, що у зв’язку з пандемією ініціюють продовжити період реалізації грантового проєкту на чотири місяці. Дещо було затримане і фінансування. Найближчим часом другий транш європейських коштів має надійти. У Ковелі першу і другу чергу будівництва до кінця жовтня маємо завершити

– розповідає останні новини Олег Олексійович

Міський голова каже, що уже усі приміщення майже готові, на фінальній стадії – внутрішнє оздоблення. Зокрема, й для станції юних туристів. Вони матимуть окремий вхід, прекрасні просторі світлі кімнати. Зараз заклад знаходиться в одній будівлі з дитячою художньою школою. Як тільки переїдуть, звільняться площі для маленьких художників.

Є тут і прекрасний зал для занять хореографією, проведення конференцій. Передбачені роздягальні для спортсменів.

Збудована котельня, яка забезпечуватиме будівлю теплом. У підтрибунних приміщеннях змонтована спеціальна вентиляція, яка при потребі буде допомагати підтримувати необхідний температурний режим.

Активно зараз працюють і над благоустроєм. Встановлено паркан, облаштовано тротуар, готується стоянка для автотранспорту, ведеться будівництво під’їзних доріг.

Хочемо поруч розчистити русло річки Турії. Але виготовлення і погодження проєктно-кошторисної документації вимагає певних процедурних моментів. Цей процес є досить розтягнутим в часі, тому початок робіт  відтерміновується. Маємо надію, що все ж у цьому році ми доведемо  справу до кінця. Та й вірю, що крім центру діалогу культур, на місці колишнього «Локомотиву» буде зведено і повноцінний стадіон. Але це уже плани на перспективу

– зауважив Олег Кіндер

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X