Старостою став активіст, який виступав проти приєднання до Ковеля

04.03.2021 о 13:00 · 2 хв читання
Ігор Корнійчук

На сьогоднішній позачерговій сесії Ковельської міської ради депутати затвердили старостою сіл Ружин, Городилець та Клевецьк Ігоря Корнійчука, який був депутатом Ружинської сільської ради двох скликань.

Новий очільник старостинського округу проживає у Городильці, займається сільським господарством, зокрема, здає свою землю в оренду фермерському господарству «Поліський колос». Згідно декларації про доходи за 2020 рік, він має у своїй власності 10 земельних ділянок загальною площею 69 266 квадратних метрів, а його дружина Наталія Корнійчук – 8 ділянок (56 271 кв. м).

Під час обговорення кандидатури на посаду старости голова постійної комісії міської ради з правових питань Андрій Мілінчук («Слуга народу») поцікавився у Ігоря Корнійчука, чому він активно виступав проти приєднання Ружинської сільської ради до міста Ковеля.

Саме найперше питання. Чому для мене особливо важливе. Чому ви були проти? Я хотів би, щоб всі депутати почули. Чому ви були проти приєднання до міста Ковеля? І вживали всіх заходів для того, щоб цього не відбулося. От ваша позиція, щоб всі інші почули

– запитав Андрій Мілінчук

Ну я особисто був проти приєднання, любого приєднання до Ковеля чи будь-куди, тому що наша сільська рада мала нормальний бюджет, виконувала його завжди більше 100 відсотків. У нас працювали дитячі садочки, школа, клуби, медичні заклади. І на той час, коли пропонувалося приєднання, я вважав, що то буде нелогічно… Тому що наша сільська рада могла самостійно все обслуговувати, платити податки і все, що треба, робити

– відповів Ігор Корнійчук

Новий староста одночасно став і членом виконавчого комітету Ковельської міської ради.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X