Суд розглянув справу щодо смерті медичної сестри поліклініки Ковельського МТМО

11.08.2023 о 10:57 · 2 хв читання

Мешканець міста звернувся з позовом до Ковельського МТМО, в якому просив суд визнати незаконним та скасувати рішення комісії з розслідування професійного захворювання зі смертельним наслідком, пов’язане з інфікуванням гострою респіраторною хворобою COVID-19.

Про це йдеться у рішенні Ковельського міськрайонного суду.

В обґрунтування позову чоловік зазначив, що його мама з 26 серпня 1991 року працювала медичною сестрою поліклініки центральної районної лікарні Ковельського МТМО. 1 квітня 2021 року в неї було діагностовано коронавірусну інфекцію шляхом полімеразно-ланцюгової реакції, про що зазначено у виписці із медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого і в консультаційному висновку лікаря інфекціоніста.

Жінка перебувала з 07 по 17 квітня 2021 року на ШВЛ у відділенні анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії центральної районної лікарні та померла.

Ковельським МТМО було проведене розслідування гострого професійного захворювання зі смертельним наслідком. Рішенням комісії даний випадок визнаний таким, що не пов’язаний із виробництвом. Акт від 08 листопада 2021 року затвердив генеральний директор медичного закладу Валентин Вітер.

Син померлої вважає таке рішення необґрунтованим, прийнятим на підставі суперечливих даних і з порушенням приписів чинного законодавства.

Ще у квітні 2022 року він звернувся до суду з позовом до Ковельського МТМО, залучивши на стороні відповідача Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Волинській області та Західне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці.

Нещодавно головуюча у справі суддя Ковельського міськрайонного суду Тетяна Денисюк ухвалила позов задовольнити. Вона визнала незаконним і скасувала акт розслідування гострого професійного захворювання щодо смерті медичної сестри.

Ковельське МТМО має сплатити на користь позивача судовий збір в розмірі 992 грн 40 копійок та витрати на професійну правничу допомогу в сумі 15 тисяч гривень.

Втім, рішення може бути оскаржене до Волинського апеляційного суду.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (6)
  1. да там всіх лікарів треба під суд давати.поки ще молодь не навчили хабарі вимагати та робити з здорових-хворих і навпаки.хворих не лікують а здорові по бумажкам усі хворі.це якась утопія?

  2. Бактеріальна пневмонія – ШВЛ замість антибіотиків – реанімація – продовження “лікування” у патологоанатомічному відділенні…

  3. у нас тільки чиновницьке бидло робить собі посвідчення учасника бойових дій тільки за те що подивився на вибухи в бінокль. Або ліквідатора аварії на ЧАЄС сидячи в Києві. А справжнім героям – залупу.

  4. і взагалі при будь якому захворюванню дихальних шляхів ШВЛ не робиться будь це туперкульоз чи ГРВІ.(цього вчать в мед закладах і на військовій медицині)но нам сказали ми мусимо робити(бля ви мусите зберегти здоров‘я) небережете людське не ображайтеся що до вас все швидко вертається

    1. ШВЛ “по протоколу”, щоб показати, яка сташна коронавірусна фейкодемія, скільки смертей “через неї”…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X