Мерія мовчить, чи платять медикам лікарняні при СOVID-19

13.01.2021 12:23
Фото ілюстративне

На своїй офіційній сторінці у Фейсбуці Ковельський міський голова Ігор Чайка спитався у ковельчан, як вони переживають локдаун, і «чи змінилося сприйняття себе і життя в цілому, порівняно, наприклад, з карантинними обмеженнями навесні минулого року?».

Мер навів власні спостереження. Мовляв, серед його знайомих чимало тих, хто вже перехворів на СOVID. У декого досі не відновився повністю смак, у когось – нюх.

Дописувач під ніком «Bogdan Denios» повідомив міського голову про кричущі проблеми у Ковелі з оплатою медичним працівникам.

Медики Ковельського МТМО, які перехворіли на коронавірус, не отримують лікарняних. Про страховку, яка передбачена в цьому випадку, взагалі мовчу. Медикам в страховці просто відмовляють. Тобто після хвороби вони взагалі без грошей. А так все «супер»

– написав він

З моменту цього критичного коментаря під дописом мера пройшло вже півтори доби. Інформацію в ньому ніхто не спростував, але й не заперечив, а міський голова її навіть не прокоментував.

До речі, адміністрація Ковельського міськрайонного територіального медичного об’єднання подала довідку на засідання виконкому, яке відбудеться 14 січня, що всього за період пандемії у МТМО захворіли 177 працівників, одужали – 176, серед них: лікарів – 58, середній медичний персонал – 71, молодший медичний персонал – 25, інші – 22, померла лікарка загальної практики – сімейної медицини (ЗПСМ).

Генеральний директор МТМО Валентин Вітер, щоправда, забув вказати про ще один летальний випадок у медичному закладі: внаслідок ускладнень від коронавірусу померла медична сестра діагностичного відділення.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.