Суд у Ковелі відпустив з-під варти наркоторговців

22.01.2021 11:24
Фото ілюстративне

На початку січня цього року прокурор подав до Ковельського міськрайонного суду клопотання з проханням продовжити термін перебування під вартою для трьох чоловіків, які затримані за наркотики.

За словами прокурора, кожен з них обвинувачується у вчиненні особливо тяжкого умисного злочину у сфері незаконного обігу наркотичних засобів у складі організованої злочинної групи з корисливим мотивом, повторно, багатоепізодно, за що передбачено покарання на строк до 12 років позбавлення волі.

Всі затримані вже були раніше судимі, мають не зняту та не погашену у встановленому законом порядку судимість, а четвертий обвинувачений, який перебуває під домашнім арештом – вчинив злочин під час іспитового строку.

Обвинувачені та їх адвокати заперечили проти задоволення клопотання прокурора.

Колегія Ковельського міськрайонного суду, в складі головуючої судді Ірини Логвинюк, суддів В’ячеслава Лесика та Сергія Панасюка, ухвалила негайно звільнити з-під варти трьох обвинувачених та відправити їх під домашній арешт. А четвертому обвинуваченому такий арешт продовжено ще на два місяці.

В ухвалі суду говориться:

«…значна частина обвинувачення стосується періоду, що починається з червня 2018 р. і на даний час пройшло більше 02 р., значна частина обсягу доказів сторони обвинувачення на даний час вже подана суду та досліджена; обвинувачені тривалий час утримуються під вартою та прокурор у судовому засіданні 15.01.21 р. зазначив, що з повним обсягом доказів, які сторона обвинувачення має намір надати суду, він ще визначитись не має змоги, обвинувачені, дійсно, тривалий час утримуються під вартою і обмежені у спілкуванні з родиною, раніше вони неодноразово притягались до кримінальної відповідальності, однак, на час утримання в умовах СІЗО їх процесуальна поведінка стала стабільно позитивнішою, суд вважає, що ризики, зазначені прокурором, на даний час частково відпали

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.