Син військового з Ковеля продає лимонад для підтримки ЗСУ

17.06.2023 о 14:00 · 3 хв читання

11-річний Давид готує лимонад, щоб виручені з продажу кошти передати на потреби українського війська. Каже, що для виготовлення охолоджуючого напою з м’ятою використовує лише очищену воду, а не звичайну, з-під крану. Свою акцію хлопець проводить на вулиці Чубинського.

У добровольців діти також добровольці

Не дивно, що в Давида родилась така ідея, адже його – батько Валентин Кузьмук сам займається волонтерством, а з 2022 року ще й добровільно пішов на фронт.

Валентин Кузьмук – артилерист 406-ї окремої артилерійської бригади. До речі, це та сама бригада, яка прославилась тим, що потопила крейсер «Москва».

За фахом Валентин – інженер-електронік, у вільний від роботи час займався громадською діяльністю в організації «Робимо разом», допомагаючи людям в складних життєвих ситуаціях.

«Пішов у «військкомат» і сказав: «Забирайте!»

Після 24.02.2022 спрямував волонтерську діяльність для цивільних на підтримку для потреб війська у співпраці з поляками. Але відчув, що цього замало і вирішив знищувати ворога зі зброєю в руках: так Валентин був добровільно мобілізований. Бойові завдання виконував на Ізюмському, Харківському, Каховському, Херсонському напрямках…

В артилеристів мікроконтузія – при кожному пострілі

Травмовані вуха, часткова втрата слуху, проблеми зі  спиною, лікування у шпиталі – це все воїн називає «стандартним набором» артилериста і не вважає чимось надзвичайним.

«Захист Батьківщини – обов’язок кожного громадянина, якщо він вважає себе українцем»

Валентин Кузьмук переконаний у необхідності всіх українців долучатись до захисту Батьківщини, але це не можуть робить весь час ті самі люди, повинна відбуватись ротація.

Хто не воює, той повинен допомагати, а хто не допомагає, то й не повинен і критикувати тих, хто щось робить. Валентин зізнається, що його дивує поведінка деяких чоловіків у тилу, які сподіваються перечекати війну, адже гуртом ворога набагато легше зупинити…

Нещодавно чоловік був комісований і планує продовжувати громадську діяльність: підтримувати військо, зокрема 406-ту окрему артилерійську бригаду та навчати дітей на базі футбольної громадської організації «Sports Kovel».

До речі, до тренерського заняття Валентин прийшов випадково: хотів лише підтягнути сина Давида по футболу, але на стадіоні почали підтягуватись й інші охочі поганяти м’яча і так доля сама відкрила ще одну сферу для діяльності – тренерську.

Редакція «Ковель media» може не поділяти думку блогерів або дописувачів. За зміст публікацій і їх достовірність відповідальність несуть автори.
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X