«Теракту» не буде: газовики закопали забуту яму в центрі Ковеля

23.12.2020 о 22:55 · 3 хв читання

Як вже повідомляло видання «Ковель media», учора відбулося виїзне засідання постійної депутатської комунальної комісії Ковельської міської ради, спричинене масовими скаргами місцевих мешканців на кричущий факт тривалої безгосподарності: працівники акціонерного товариства «Оператор газорозподільної системи «Волиньгаз» ще влітку розкрили і «забули» глибоку яму із газопроводом – в кількох сотнях метрів від «Білого» дому.

Вочевидь, висвітлене нашим виданням вчорашнє представницьке зібрання місцевих владців в складі голови комісії – депутата Вадима Ткачука («Свобода»), членів комісії Миколи Печенюка («Сила і честь»), Романа Шворака («Слуга народу») та Сергія Скорохода («За майбутнє»), заступника міського голови Віктора Жигаревича, а також начальника відділу комунального господарства виконавчого комітету Сергія Дудки все ж дало свій результат. Реакція газовиків не забарилася!

Вже сьогодні по обіді на місце розкопу прибула «Аварійна газова служба», яка заходилася ліквідовувати причину резонансного розголосу: під’єднати підвідний газопровід та закопати яму!

В ході авральних робіт, коли, як водиться, один працівник робив, а четверо – дивились, багатомісячну проблему спільними зусиллями громадськості, місцевої влади та неспішних виконавців вдалося частково вирішити. Оскільки після подібних «аварійних» маніпуляцій, пішохідна зона, хоч і з меншим ризиком для здоров’я, але все ж лишилася невпорядкованою, небезпечною для людей: у вологій багнюці та з купою будівельних решток. Що тут казати про естетичний вигляд головної вулиці самісінького центру міста напередодні новорічних свят?!

Відрадно відзначити оперативність дій нової владної команди на критичні запити своїх виборців, так і реакцію на критику з боку АТ «Волиньгаз», підконтрольного, за свідченнями ЗМІ, українському олігарху Дмитру Фірташу.

Чи відновлять винуватці комунального безладу асфальтове покриття тротуару і коли це станеться – покаже час. А проконтролюють та повідомлять про це наші журналісти.

Далі буде…

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X