У громаді просять дозволити ходити до лісу, щоб збирати ягоди і гриби

02.06.2022 10:33
Фото ілюстративне

У Шацькій громаді Ковельського району просять у влади дозволу відвідувати людям частину лісів, щоб була можливість збирати ягоди та гриби.

Про це у програмі «Актуально» на 12 каналі розповів голова громади Сергій Карпук.

Нагадаємо, у зв’язку з воєнним станом лісові масиви по всій Україні заборонено відвідувати.

Поки що заборона діє, але ми піднімаємо це питання на рівні районної військової адміністрації, обласної військової адміністрації. Тому що, крім туризму, нас ще цікавить, як пройде сезон збору ягід та грибів, адже це також можливість людям покращити своє фінансове становище, а бюджету – отримати додаткові фінансові надходження

– каже голова

За його словами, є значна частина лісів, яку у громаді вважають безпечною, і саме вона може бути використана для рекреації, а також для заготівлі грибів і ягід.

Саме щодо тієї частини ми й подаємо пропозицію, аби такі дозволи нам надали

– зазначив Сергій Карпук
Поділитися:

Коментарі

  1. Ягоди і гриби збирати заборонено. А вирізати і вивозити ліс незаборонено. Для цього нема воєнного стану. А як людям вижити. Не жити а саме вижити

    1. Да як ліси вирізувати то незаборонено а як в ліс по ягоди то заборонено

  2. Моя думка що потрібно дозволити.У нас також багато людей живуть з заробітку чорниці і грибів.Камінь-Каширський район Любешівщина.

  3. Моя думка що потрібно дозволити.У нас також багато людей живуть з заробітку чорниці і грибів.Камінь-Каширський район Любешівщина.

  4. Це суттєвий заробіток людям не тільки в воєнний час,але і в мирний, тому, що багато людей без роботи, вимушені якимось чином годувати сім’ю! Тому велике прохання,щоб дозволили,там де безпечно.

  5. Збір ягід та грибів є основним заробітком для тих людей які проживають в даних регіонах…..

  6. Ну і наївні ви люди, хочете щоб дозволили вам збирати гриби і ягоди. Вже не один рік наші обранці мусолили, щоб заборонити або здирати солідну плату за збирання народом того, що йому належить. А тут така нагода!..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.