У Ковельському районі будують сучасний рекреаційний пункт

02.10.2021 14:14

Останніми роками рекреація на Волині значно пішла у своєму розвитку, адже нині відпочивальник дуже вимогливий і тому рекреаційні пункти мають бути комфортними та привабливими для відпочинку гостей лісу.

Перебуваючи з робочою поїздкою на території Ратнівської громади учора, 1 жовтня, голова Ковельської районної державної адміністрації Ольга Черен, голова Ковельської районної ради В’ячеслав Шворак та його радник Іван Тусь проінспектували хід будівництва сучасної відпочинкової рекреаційної зони, яка знаходиться у лісовому масиві державного підприємства СЛАП «Ратнеагроліс», – повідомляє Ковельська РДА.

Директор державного підприємства СЛАП «Ратнеагроліс» Микола Мельник показав територію і розповів керівникам району про завершальні етапи будівництва сучасного, придорожнього рекреаційного пункту, який буде зоною комфорту для відпочиваючих, з просторими бесідками, кухнею, мангалами, дитячим майданчиком, доріжками, автостоянкою, а також зі зручним доїздом, так, як пункт знаходиться вздовж автотраси.

Фото Ковельської райдержадміністрації

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

    1. Шворак, який хер зна як головою став, його сім’я, ну і во Тусь, радник мать його, хрен згониш з владного корита. І саме цікаво шо всім просто пох…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.