У Ковелі фірма депутата міськради виграла тендер на 334 тисячі гривень

06.01.2021 12:26
Олег Уніга

Виконавчий комітет Ковельської міської ради провів відкриті торги на закупівлю за кошти з місцевого бюджету електроенергії з очікуваною вартістю 418 тисяч гривень.

Мова йде про поставку електроенергії у 2021 році для органів влади міської територіальної громади – у Ковелі (разом із ЦНАПом), а також у селах Ружин, Білин, Зелена, Тойкут та Доротище. Хоча колишні Тойкутська і Доротищенська сільські ради невдовзі будуть об’єднані в один старостинський округ з центром в Тойкуті, де старостою має бути колишній голова, а нині депутат Ковельської районної ради Андрій Броїло («Європейська солідарність»).

Публікація за темою: Ексголова райради має бути старостою у міській громаді

В аукціоні, який відбувся 29 грудня 2020 року, взяли участь три суб’єкти господарювання – ТОВ «Енергоносії України» (м. Харків), ТОВ «Енергозбут-транс» (м. Харків) та ТОВ «Енсол Україна» (м. Київ / м. Ковель), яке запропонувало найменшу ціну – 334 788 гривень.

Сьогодні, 6 січня, тендерний комітет, який очолює керуючий справами виконкому Іван Чуліпа, оголосив переможцем торгів ТОВ «Енсол Україна».

Одним з трьох засновників та фінансовим директором ТОВ «Енсол Україна» є депутат Ковельської міської ради від політичної партії «Слуга народу», голова постійної депутатської комісії з питань планування, бюджету і фінансів Олег Уніга.

Як стверджує сайт аналітики відкритих даних Clarity Project, найбільші тендери ТОВ «Енсол Україна» виграло у Волинській, Київській та Луганській областях: ДП «Передпускова дирекція шахти №10 Нововолинська» – 49 117 752,00 грн, «Лисичанський водоканал» – 29 255 980,89 грн, Інститут надтвердих матеріалів імені В. М. Бакуля НАН України – 16 217 670,00 грн та інші.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.