У Ковелі хочуть запровадити електронний квиток

11.03.2021 16:40
Фото ілюстративне

Міська влада Ковеля провела робочу зустріч з представниками компанії «CityCard» щодо можливого впровадження електронного квитка у громадському транспорті.

Система уже більше року діє у Луцьку. Там пасажири оплачують проїзд з допомогою картки. Для цього підприємство встановило у тролейбусах, автобусах необхідне обладнання, – інформує Ковельська міська рада. 

Компанія також реалізовує електронні квитки, пропонує їх кілька видів: персоніфіковані для пільговиків, в тому числі й учнів, студентів, і стандартні для всіх жителів. Останній можна поповнювати через термінали самообслуговування, які встановили у місті, а також і через онлайн-сервіси.

Електронний квиток допоможе здійснювати повний контроль за пасажиропотоком. Ми дізнаємось, скільки насправді пільговиків користуються громадським транспортом. Також отримаємо повну картину щодо рівня завантаженості тих чи інших маршрутів залежно від часу доби. Це дозволить налаштувати маршрутну систему міста більш ефективно

– зазначив перший заступник мера Ковеля, мешканець Луцька Тарас Яковлев

Інвестори пропонують свої послуги у Ковелі. Вони готові встановити необхідне обладнання за свій кошт. Разом з тим, отримувати певний відсоток від доходу за перевезення.

Звісно, питання потребує більш глибокого вивчення, консультацій з перевізниками, здійснення необхідної роз’яснювальної роботи. Втім, процес є незворотнім. Чимало міст в Україні починають працювати над запровадженням подібної системи. Ковель теж у їх числі

– резюмував Тарас Яковлев
Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

  1. консультацій з перевізниками?????
    ВОНИ ТОЧНО НЕ ЗАХОЧУТЬ ПОКАЗУВАТИ НАСКІЛЬКИ БІЛЬШЕ ВОНИ ВОЗЯТЬ , НІЖ РОЗКАЗУЮТЬ , ЯКІ ВОНИ БІДНІ

  2. зразу всі маршрутчики повтікають. вони й зараз половину маршрутів закрили. бо навару не мають.

  3. Нехай би мерія встановила обладнання за рахунок бюджту міста , а потім отримувала відсоток від перевезень і поповнювала б міський бюджет.Віддати цей спосіб заробітку інвесторам здалеку -це зарізати курку,що несе золоті яйця. У Ковелі зникли практично всі підприємства,отже у бюджет не надходять податки, та ще й присмоктуються інвестори і фірми, які будуть опалювати нам лікарню із тридесятого царства. Ковель перетворюють у депресивне місто.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.