Учасники громадських слухань рекомендували виконкому затвердити проєкт рішення про запровадження е-квитка

29.11.2023 о 17:22 · 2 хв читання

Сьогодні, 29 листопада, у Ковелі відбулись громадські слухання з обговорення проєкту рішення виконавчого комітету «Про впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті Ковельської територіальної громади».

Про це повідомляє Ковельська міська рада.

Е-квиток – проїзний документ для громадського транспорту на основі безконтактної електронної пластикової карти. Мета цієї інновації – спростити та зробити більш прозорою оплату за проїзд в автобусах.

Люди з правом пільгового проїзду матимуть можливість отримати електронний квиток безкоштовно.

Про переваги впровадження е-квитка розповів перший заступник міського голови, лучанин Тарас Яковлев.

Для пасажирів – це передовсім зручність, адже не треба буде передавати гроші за проїзд, а потім довго чекати на решту. А водій тепер зможе спокійно займатися своїм безпосереднім обов’язком, а не працювати паралельно кондуктором.

Для міста – це облік реального пасажиропотоку, завдяки якому буде зрозуміло, хто, скільки, коли і куди перевіз. Це – вирішення проблеми компенсацій за пільговий проїзд та боротьба з корупцією, виведення готівки з «тіні»

– сказав він

За словами Тараса Яковлева, запровадити безготівкову систему оплати проїзду в міському громадському транспорті планують наступного року.

Учасники слухань підтримали проєкт рішення і рекомендували винести його на чергове засідання виконавчого комітету Ковельської міської ради.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (10)
  1. Невже оці хамовиті маршрутчики так добровільно відмовились від готівкового безконтрольного кешу??? А де вони будуть в тих своїх свинарниках встановлювати оці апарати для безконтактної оплати???

  2. В Ковелі громадські слухання складаються з працівників міськвиконкому?

  3. Якщо вводити е- квиток,то одночасно потрібно вводити контроль на транспорті,а саме проходженні механіка та лікаря щоденно,а не раз на тиждень,а деколи і на місяць,час роботи водія( трансбезпека) ,медична довідка електронний реєстр та інш

    1. Тут в цьому питанні порушення на порушення ,і порушенням поганяє.Водії сидять за кермом по 14- 16 годин. Якби було комунальне підприємство з нормальними автобусами, замість оцих свинарників, робочий день водія був би 8 годин. Працювали би в 2 зміни, їздили б до 23 – 24 години. Зараз наприклад після 21години з сільмашу вже не виїхати. Ті маршрутчики користуючись безкарністю творять що хочуть.

      1. Та замахав ти своєю параноїдальною ідеєю з комунальним підприємством. Хочеш совітського союзу зо всіма штучними дефіцитами на транспорт і на все інше – звіздуй в північну корею достоювати коммунізьм. Або сходи до психіатра, хай підлікує тебе від сезонного загострення хронічного коммунізьму.

  4. Хамовите перевізницька хамло. Вам вже не довго залишилось знущатись з пасажирів. Комунальному підприємству по пасажирських перевезеннях в Ковелі бути. Як не при цьому мері, так при наступному так точно. Тим більше , що з Чайки такий мер , як……………… Будуть в місті курсувати нормальні повнометражні автобуси, а оцей приватний непотріб зникне з міських вулиць як явище. За стільки років, місто було в змозі закупити нормальні автобуси для міста, але міські чиновники вирішили, що краще красти гроші, чим вкладати їх в інфраструктуру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X