У Ковелі влада говорила з перевізниками про пільговиків

24.03.2021 17:08

У Ковелі відбулася робоча нарада з підприємцями, які забезпечують міські пасажирські перевезення. Її провів перший заступник міського голови Тарас Яковлев.

Йшлося про пільгові перевезення. Адже на адресу міської влади надходять чисельні звернення про те, що водії відмовляють у безкоштовному проїзді пільговикам, – повідомляє Ковельська міська рада.

Варто зауважити, що згідно п.п. 2.2.8. договору про організацію перевезення пасажирів на «Соціальних маршрутах» водії безкоштовно надають послугу людям, які, відповідно до законодавства, мають на це право. На інших маршрутах, згідно укладених договорів, перевозять двох пільговиків.

Тарас Яковлев звернувся до підприємців, аби вони виконували умови договору, провели відповідну роз’яснювальну роботу з водіями щодо належного ставлення до пасажирів.

Він поінформував, що у Ковелі працюють над тим, аби запровадити електронний квиток у громадському транспорті.

Це допоможе здійснювати повний контроль за пасажиропотоком. Ми дізнаємось, скільки насправді пільговиків користуються громадським транспортом. Також отримаємо повну картину щодо рівня завантаженості тих чи інших маршрутів залежно від часу доби. Це дозволить налаштувати маршрутну систему міста більш ефективно

– зауважив посадовець

Публікація за темою: У Ковелі хочуть запровадити електронний квиток

У ході наради були розглянуті питання стосовно виконання зобов’язань перевізниками. Перший заступник міського голови наголосив, що перевізникам необхідно дотримуватись схем та графіків руху автобусних маршрутів, проводити щоденну дезінфікацію транспортних засобів, дбати про їх санітарний стан, забезпечити масковий режим.

За результатами наради Тарас Яковлев дав відповідні доручення та наголосив щодо неухильного виконання чинного законодавства України в частині здійснення перевезень громадян.

Фото Ковельської міської ради

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

  1. А випадково не обговорювали те, що держава повинна компенсовувати перевізникам кошти за перевезення пільгових категорій громадян, але компенсацій ніхто в очі не бачить??

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.