Вартість проїзду в маршрутках Ковельської громади зросте через подорожчання пального

15.07.2022 о 09:06 · 1 хв читання

Рішення про зміну тарифу ухвалили у Ковелі на засіданні виконавчого комітету, яке відбулося учора, 14 липня.

Для дорослого населення проїзд буде коштувати 10 гривень; для учнів загальноосвітніх шкіл, студентів професійно-технічних та вищих навчальних закладів – 6 гривень, – повідомляє Ковельська міська рада.

За словами начальника управління економічного розвитку та торгівлі, орденоносця Юрія Кондратовича, до міського голови звернулись підприємці-перевізники з проханням переглянути тарифи.

Збільшення ціни є економічною необхідністю, адже на сьогодні лише паливо подорожчало удвічі. Крім того, додали в ціні запчастини, збільшилась мінімальна зарплата.

Вищевказане рішення набирає чинності з дня його офіційного оприлюднення у газеті «Вісті Ковельщини».

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (51)
 1. Не втомлююсь повторювати. Цим Ковельським обнаглівшим перевізникам не тарифи піднімати потрібно, а розігнати їх до бісової матері, щоб їх не залишилось жодного. В Ковелі замість оцих перевізників, має бути створене Державне комунальне підприємство по перевезенню пасажирів.

  1. Повністю підтримую. Це вже давно пора зробити. І позабирати з міста оці відра з болтами, а закупити нормальні міські автобуси навіть електричні.

   1. Я тільки не розумію проїзду учнів(які нігде не працюють,кошти їм дають батьки),студенти можуть утримувати стипендію,а проїзд в маршрутці однаковий.

   2. Я повністю згідна, крісла поламані, страшно їхати в такому автобусі …. ніякого покращення для пасажирів…. тільки ціни піднімати 😢

  2. Жаль на Волині, такого нема, і певно ближчим часом небуде.

 2. Утвори тай займайся своїм підприємством,а не тільки словами розкидаєшся!доведи ділом

 3. Циганчук каже- Тату я зеканомив 5 копійок. -А як ? -Бо я не їхав , а біг за автобусом -дУРНИЙ , ТРЕБА БУЛО БІГТИ ЗА ТАКСІ ТО ЗЕКОНОМИВ БИ 5 РУБЛІВ – Тепер ми розбагатієм

 4. Спочатку замініть транспорт! А то на ходу розвалюється кожна маршрутка.

  1. Нехай спочатку зроблять дороги, щоб ті ж підприємці замінили автобуси. Бо будуть розвалюватися.

  2. Будь ласка, тільки вперед! Купіть новий транспорт і на перевезення по місту.

   1. А ти дуже їх хочеш побачити? Так звіздуй в рашу і хоч лижи їх, хоч дупу ними підтирай.

 5. Ти інвалід першої групи, назавжди скалічений комунізмом.
  Комунальна монополія нічого не дасть, крім монопольно завищених тарифів. Треба створити справжню конкуренцію, а не продавати маршрути перевізникам за хабарі.

  1. та схоже це ти інвалід-даун і в голові в тебе примарний комунізм якого ніколи не було. Конкуренція нічого не дасть, поки всі будуть хотіти нажитися, поки взагалі діє ця дурнувата споживча система. А державні підприємство закупить нормальні електричні автобуси, а не ці гробовозки. Навіть у Европі маршрутки це лахміття, на відміну від нормальних автобусів які навіть з однією людиною ато й без, курсують до пізньої ночі і ніхто не жаліється що дорого запчастини чи паливо. Нам потрібно створювати Благотворче суспільство, (суспільство для всіх людей, а не окремих груп), а не дикий капіталізм і відійти вже нарешті від споживчої економіки. В 21 столітті живем, а щей досі не навчились користуватися всіма благами і технологіями.

   1. А ти дійсно зомбований комунізмом, якщо кажеш, що конкуренція нічого не дасть. Правий лише в тому, що комунізму ніколи не було. І не буде, як би ти того не хотів, бо побудувати його теоретично неможливо через те, що комуністична система грубо суперечить законам природи.

    1. та ні, ти справді не розбираєшся ні в бізнесі, ні в економіці, якщо думаєш що конкуренція вирішує. Не правильно мислиш. Ти ще багато чого не знаешь ні про конкуренцію, ні про демократію, ні про фінанси та економіку. Так что краще помовч. Де я написав що мрію про комунізм? Ти ідіот? Ні комунізм, ні демократія, ні тоталітаризм не змінить життя людей на краще. Це все пережитки минулого і їм не місце у майбутньому. Що ти знаешь про закони природи? Говориш про конкуренцію і згадуєш закони природи, це не сумісні поняття взагалі. Саме через природу ми маємо йди іншим шляхом і тільки благотворче суспільство, тільки світ без політики, бідності та воєн може змінити цей світ і життя людей на краще, на відміну від будь-якої нині існуючої економіки в споживацькому суспільстві.

     1. 99,9% води. Текст ні про що, маячня, “благотворче суспільство, світ без політики”… Закінчив вищу партшколу кпсс з відзнакою, мрійник?..

   2. ай справді про що це я… кому що розказую… з дибілами ж спілкуватись без толку.

 6. цей Богдан жре більше чім треба, пустити електро(або гібрид) маршрутки. І економніше і комфортніше. Ато власники маршруток самі їздять на крузаках, а тим часом їх маршрутки розвалюються на дорогах. Що не глянь то маршрутки немає(ремонт).

 7. А хто перевізники, між конкуренція. Коляда з Колядою і ще два-три перевізника. Все в їхніх руках, нічого не покращують, а ціну піднімають. главне, добратись до корита, а там пішло-поїхало.

   1. так отож, а тут якийсь молдаван П.С.Кусацький про конкуренцію пише, ніби вона щось вирішує.

    1. Поки що усе на ринку перевезень вирішує корупція. Не підмажеш – не поїдеш по маршруту. Такі правила затвердив товстига на віки вічні. Всі конкуренти – статисти, всі тендери штучні…

 8. Громадський транспорт повине бути майже безкощтовним. А все за рахунок приватного легкового транспорту. Для них підняти ціну на бензин.

  1. А державний легковий транспорт будеш МАЙЖЕ безкоштовним бензином поїти?

   1. ми в 21 столітті живемо якщо ви не в курсі. Громадський транспорт на бензині нині використовують тільки ідіоти, вже давно придумали електро та водневий транспорт.

    1. Який ти мав на увазі електротранспорт? Тролейбуси-трамваї? А де ти чув про водневий громадський транспорт?

     1. Темна людина, про тут ще говорити. В 21 столітті живе, а не знає що є електоо-автобуси і водневий транспорт.

  2. Все так, тільки трішечки не так. Не майже безкоштовним, а за значно зниженим тарифом. Перш за все має бути державне підприємство по перевезенню пасажирів, а знижений тариф буде зокрема за рахунок придбання економічних електро-автобусів, впровадження електронного квитка, проїздних та шкільних квитків, державних дотацій та частково за рахунок приватних перевізників якщо такі ще залишаться після оновленого парку державного автотранспортного підприємства.

    1. “порозбазарювали” буде, точніше. А все тому що нема господаря на нашій землі який би думав про людей, а не про власні інтереси. Не доцільно порівнювати все державне в 1990 и все державне в 21 столітті. Це всього лише маніпуляція розповідати яке все державне погане, а приватне хороше. Це устрій споживацького суспільства, яке вже себе віджило. При правильному управлінні якраз таки навпаки, всі подібні підприємства як і стратегічні мають бути тільки в управлінні держави, а не приватними.

     1. Не парся, комунізЬм не побудуєш, бо його теоретично неможливо побудувати – він законам природи грубо суперечить

   1. П.С.Кусацький ти тупий маразматік, вчепився чогось за комунізм, до чого не зрозуміло. І головне далі стереотипів не бачиш, з такими людьми нічого хорошого й справді не побудуєш. А тупим баранам не місце в такому суспільстві, це швидше покидьки суспільства споживання. Та на щастя по світу є багато розсудливих людей які вже змінюють цей світ.

    1. Vlad не марнуй часу щоб тупому щось доказувати. Це все марно, воно зациклене як зомбі і розвиватися не бажає. Деградація деяких членів суспільства на жаль присутня, бо своїх мізґів нема. Меле щось аби молоти, закони природи і комунізм чи демократія, для чого, як це повязано між собою сам не знає, приплітає закони природи хоч сам не має уявлення що це таке, але треба ж щось ляпати.

 9. Я після останнього подорожчання проїзду,перейшла повністю на велосипед,або ногами,скільки того Ковеля щоб за 3 хв їзди платити 10 грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X