У Ковелі перевізники просять підняти тарифи на проїзд

06.11.2021 18:00
Фото: 12 канал

Ковельські перевізники забили на сполох. Вже два роки у місті залізничників не переглядали тарифи у громадському транспорті. Натомість пальне та запчастини стрімко дорожчають.

П’ять гривень для дорослих та три для дітей – таку ціну за проїзд у громадському транспорті платять ковельчани. Та от перевізників вона не влаштовує. Перевозити ковельчан, кажуть, стає невигідно, – йдеться у сюжеті 12 каналу.

Крім того, кількість пасажирів за час пандемії в рази зменшилася. Відповідно витрат стає більше, ніж доходів. А водіїв теж треба заохочувати до роботи гідною зарплатою. Бо ж 6-7 тисяч мало кого приваблюють.

Зі своїми проханнями перевізники звернулися до місцевих урядників. Ті, в свою чергу, кажуть, що підняття тарифів має бути економічно обґрунтоване, тож спершу треба детально вивчити питання.

Спеціалістами здійснюється аналіз поданих перевізниками документів. Вивчаються всі компоненти, зазначені в їхніх документах про витрати

– коментує начальник управління економічного розвитку та торгівлі Юрій Кондратович

Ковельчани ж до можливого підняття тарифів ставляться двояко.

Водії переконують: вартість проїзду треба піднімати мінімум на дві гривні.

Поділитися:

Коментарі

  1. Та коли вже ті перевізники нажруться. Нехай віддадуть маршрути іншим, які будуть їздити за таау плату. Виварки випустили в рейси, що страшно їхати. Ще пасажирам треба доплачувати за таку їзду. Везуть, як тюльку в банці. Хочу гоню, хочу повзу, м як тормозне, то до іншої зупинеи через ввкно можна долетіти.

  2. Тарифи піднімати треба обов’язково!
    І не на 2 грн, а в два рази, хоча б
    А через пів року почати налагоджувати дисципліну перевезень!
    Тоді, можливо, щось і наладиться

  3. вся виручка йде в кишеню водію. поставте в автобусі (саме в автобусі а не в тому лахові що возить людей)термінали, зробіть талони на проїзд, і все стане економічно вигідним. Піднімають кожен раз тарифи Коли ціна на паливо піднімається. Але чомусь забувають зменшувати, коли ціна на паливо падає

  4. Замість убогих вонючих маршруток пустіть нормальні автобуси!!!!!!!!, а тоді уже і тариф піднімайте!!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *