У Ковелі виконком підняв тарифи на перевезення пасажирів

13.01.2022 о 14:01 · 2 хв читання

Сьогодні, 13 січня, виконавчий комітет Ковельської міської ради одноголосно прийняв рішення збільшити тарифи на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування.

Для дорослого населення проїзд буде коштувати 7 гривень; для учнів загальноосвітніх шкіл, студентів професійно-технічних та вищих навчальних закладів – 4 гривні.

Рішення набирає чинності з дня його офіційного оприлюднення.

Автором проєкту рішення є начальник управління економічного розвитку та торгівлі, орденоносець Юрій Кондратович, який доповідав з даного питання. За його словами, збільшення ціни на квиток є економічною необхідністю і є кілька причин для прийняття такого рішення. Зокрема, подорожчали запчастини, паливно-мастильні матеріали, зросла мінімальна зарплата. Крім того, з 2019 року, коли встановлювались тарифи, значно зменшився пасажиропотік. Середня кількість перевезених людей за день одним транспортним засобом у 2018 році становила 400 чоловік.

Заступник Ковельського міського голови, лучанин Тарас Яковлев сказав, що влада протягом місяця займалася «просто адською роботою», здійснюючи перевірку у місті пасажиропотоку.

Я не сильно вірю перевізникам, коли вони пишуть ту кількість людей, яку вони перевозять. І ми спеціально два тижні, навіть більше, ми місяць займалися просто адською роботою. Ми туди залучали всіх. Практично пів виконкому їздило на маршрутках зранку до вечора. Ми залучали депутатів. Галина Стасюк, яка дуже так скрупульозно відноситься до цих питань і відповідально. Вона від’їздила, там половину роботи зробила, за що ми їй вдячні. І Сергій Скороход. За що ми їм дуже сильно вдячні. Вони сіли в той автобус і зранку до вечора поїздили і сказали: «Ну да, тут якби однозначно є питання». Тому повірте, там великих заробітків немає абсолютно. Немає там золотих гір. Якщо вони щось заробляють, то, слава Богу, на те він і бізнес

– розповів Тарас Яковлев
Тарас Яковлев

За його словами, міська влада зараз добивається, щоб у Ковелі автобуси були більш-менш нормальні, аби, врешті-решт, ті перероблені вантажні «буси» канули в лету. Він каже, що звичайно дуже неприємно, коли тариф піднімається, але вважає, що порівняно з іншими містами, де проїзд ставить по 9-10 гривень, то у Ковелі «порахували нормальну ціну». При цьому перевізники, як стверджує перший заступник мера, практично щомісяця відмовляються від перевезень.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (18)
 1. Прикро, але черговий раз міська влада пішла на поводу в перевізницької мафії Ковеля. Відмовляються вони їздити??? Дуже добре. Хай відмовляються. Створюйте в Ковелі державне комунальне підприємство. Закупіть в лізинг повнометражні автобуси. Для Ковеля багато їх не потрібно. 10- 15 вистачить. Ковельчани вам спасибі скажуть. Зараз оті маршрутчики обнагліли. То вони відмовляються електронні термінали встановлювати, то відмовляються пільговиків возити, а ціну їм піднімай???? Може вже досить???? Пора розігнати їх щоб в Ковелі не було їх не одного , а на маршрути виїхали нормальні повнометражні автобуси. Я вже мовчу про те, що оті хазяї маршрутчики грубо порушують правило роботи і відпочинку, заставляючи водіїв сидіти за кермом по 12-14 годин, що є грубим порушенням. Куди укр транс безпека дивиться????? Чого не штрафують їх за це???? Як тільки водії отих маршруток почнуть їздити не цілий день, в в першу я другу зміну, то відразу збільшиться час роботи отих маршруток, і по місту можна буде вільно доїжати після 21.00 до 24.00.
  Укр транс безпека. Заставте тих маршрутчиків, щоб вони в обов’язковому порядку в отой бусик тахометри поставили, і почали їздити в обов’язковому порядку по шайбі. Міська влада. Проконтролюйте це.

  1. Абсолютно вірно все сказано. Де нормальні АВТОБУСИ, а не ті “буси-скотовозки”, де у проході не протиснутися?
   Підняття плати за проїзд у нормальному сучасному АВТОБУСІ ще можна було би зрозуміти. А от “буси-скотовозки” на це ніяк не тягнуть.

  2. Вам прапор в руки. Купляєте автобус даже можливо в лізінг і в нас в Ковелі буде ще один мільйонер.

  3. В тебе шайба в голові є? Три водія, зарплата як мінімум 10 тисяч гривень і рахуй далі, ти поц даже уяви не маєш шо це коштує, щеплення, колодки тормозні і тд

   1. До того все і йде. Потрібно як омога скоріше витіснити всіх приватних маршрутчиків з ринку міських перевезень. Укр транс безпека має за вас взятися. Їздити тільки по тахометру. Перша і друга зміна, а не цілий день один. Відповідно міська влада перероблює графіки руху, щоб Ковельчани могли вільно доїхати по місту до 24.00. Не можеш конкурувати, ліцензію на стіл і до побачення.

 2. На мою думкуміській владі начхати на людей ,вони дивляться на інші міста ,а чому не дивляться де людям заробити гроші на проїзд адже їм всеодно бо вони чималу зарплату отримують і всі їздять на своїх машинай і на нужди людей їм начхати.А за перевізників не треба хвилюватись вони себе не дадуть в обіду ,а владі перш ніж піднімати плату потрібно було б заставити перевізників навести толк з бусиками а тоді вимагати підвищення.Може хтось з часом згадає мої слова що як були недоломки бусики так і будуть далі. А що меру сидить в теплі і думає як обновити міську раду ,краще подумайте за людей.

 3. Тридцять років тому назад кричали “-Давай ринкові відносини та капіталістичний розвиток як рушій прогресу”. Тепер кричать “-Давай державне регулювання та соціальний захист як при соціалізмі”. Так не буває. Пора б уже давно визначитись.

  1. Ви не рівняйте грішне з праведним??? Яке відношення мають ринкові відносини до гарантування безпечного перевезення пасажирів тобто до безпеки руху????? В свій час, був момент анархії і хаосу, коли масово почали продавати автобусні парки ( АТП) , як наслідок почали скорочуватись по місту автобусні маршрути, і на цей ринок в масовому порядку почали заходити різного роду пройдисвіти і негідники, з повним нехтуванням технічних стандартів для пасажирських перевезень. . Якісь вантажні буси, які кустарними методом перероблювались під пасажирський. Не один не пройшов державної сертифікації. З цією анархією в 2022 році пора закінчувати. В Ковелі має бути створене Державне комунальне підприємство з воріт якого що ранку будуть механіки випускати технічно справні повнометражні безпечні для пасажирів автобуси. На лінію будуть виїжати тверезі ввічливі до людей водії, Скільки випадків де за кермом приватного буса сидить хамовитий негідник з запахом алкоголю.

 4. А пам’ятаєте як в кінці 80-х на початку 90-х їздили Ікаруси? І іздили не тількі малі Ікаруси, але і великі Ікаруси-гармошки. Всім хватало місця в автобусі. Правда вони ходили з великим інтервалом руху. Так чому ж зараз не створити комунальне підприємство і закупити 15-20 Еталонів (вони менші ніж Ікаруси, але все ж таки не ЛТ чи Спрінтери переобладнані) і пустити по найбільш завантажених маршрутах.

 5. Навіщо комунальне підприємство з телятниками-Еталонами? Совок примарився? Причина не в приватних перевізниках, а в тому, що Уктрансбезпека прогнила наскрізь…

 6. Продажна корумповану Ковельська влада підняла проїзд в угоду знахабнілих перевізників, які перевозять людей у “скотовозках”, маршрутки не відповідають нікому рівню безпеки і комфорту!!!! Замість того, щоб найняти нормального перевізника з сучасними автобусами безпорадна влада “стелиться” перед перевізникам! Ганьба владі та міському меру!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X