У Ковелі хочуть збільшити тарифи на послуги з вивезення побутових відходів

21.06.2022 о 14:25 · 2 хв читання

Ковельська міська рада оприлюднила оголошення про намір змінити тарифи на послуги з поводження з побутовими відходами РЖКП №1 у зв’язку з істотним зростанням мінімальної заробітної плати, паливо-мастильних матеріалів, запчастин для сміттєвозів.

Метою зміни тарифів є приведення їх до економічно обгрунтованого рівня та для належного надання послуг з поводження з побутовими відходами.

Діючі тарифи на вивезення побутових відходів, встановлені рішенням виконавчого комітету Ковельської міської ради від 20 лютого 2019 р. №69, не відповідають фактичній собівартості витрат у зв’язку з істотними змінами складових тарифу (не переглядалися більше 3-х років): рівень мінімальної заробітної плати зріс на 155,8%, паливо-мастильних матеріалів – 210,0%, матеріалів (запчастин) – на 253,1%.

Планово-розрахункова структура на послуги з поводження з побутовими відходами ремонтного житлово-комунального підприємства №1 на 2022 рік (без ПДВ):

Графіки вивезення побутових відходів та періодичність розміщені на сайті РЖКП №1: kovelrgkp1.at.ua. Зауваження та пропозиції приймаються у письмовій формі розробниками протягом семи днів з дня оприлюднення у письмовій формі за адресами: м. Ковель, вул. Незалежності, 73, управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства, тел. 6-17-41, 6-17-42; вул. Д. Галицького, 6а, РЖКП №1, тел. 4-98-49

– йдеться в оголошенні комунального підприємства на сайті міської ради

Той, хто має змогу відвідати за посиланням сайт РЖКП №1, буде дуже здивований, побачивши на головній сторінці світлину не Ковеля, а… Москви. І це на 118 добу повномасштабної війни з росією!

Як так трапилось, можливо знають депутати Ковельської міської ради від партії «Сила і честь» Ігор Пініс та Галина Стасюк, які прийшли на роботу в РЖКП №1, причому пан Ігор кілька місяців тому був призначений заступником начальника, а пані Галина вже більше року є менеджером?

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (15)
  1. Пініс нахабно був поставлений на посаду заступника. До його приходу керівництво і так чудово вправлялось з роботою. Але ж треба було приткнути депутатика ( і не одного) на тепленьке місце з окладом у 30 000 грн. Ось вам і підвищення тарифів. Зарплату то треба ж заплатити неробі і його партійній супутніці. А двірника чи вантажника взяти- то у керівництва немає грошей. Ганьба. Ігор Олексійович, ти ж так фотографувався в бронежилеті в касці і з автоматом. де ж твоя гідність і честь. Чого ж ти прийшов грабувати і без того бідне підприємство, яке вимушене підняти тарифи, щоб назбирати тобі зарплату. А може пора одіти каску і бронежилет в яких ти так ефектно фотографувався.

  2. А менеджер що робить?,пеньки красить і клумби сапає.З квитанціями не видно ніде,пригрілась на місті

  3. А менеджер що робить?,пеньки красить і клумби сапає.З квитанціями не видно ніде,при грілась на місті.

  4. А як там мусоросортувальний конвеєр? Який не дня неробив. А гроші спиздили.

  5. а чому на одному районі по два раза мусоровоз їздить а на інших один раз в тиждень:? а плата та сама!!! то зменшуйте де один раз. або пускайте так як скрізь.

      1. так платять люди так само ті самі гроші .тільки на другому Ковелі раз в тиждень їздить мусоровоз ..а декому за ті ж самі два рази!!! ніхто халяви не жде.. читай уважно!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X