У Ковелі лікарі свідомо направляють військових на платні послуги, – депутатка

29.09.2022 14:12
Фото ілюстративне

Сьогодні, 29 вересня, на сесії Ковельської міської ради депутатка від ВО «Свобода» Ірина Луцик повідомила у мікрофон присутніх про військового, який проходив лікування у міськрайонному територіальному медичному об’єднанні і змушений був заплатити за проведення магнітно-резонансної томографії.

За її словами, до неї звернувся ковельчанин Ярослав Д., військовослужбовець з 2017 року. Він розповів, що під час стаціонарного лікування у Ковельському МТМО у вересні цього року проходив МРТ, за яке заплатив 1500 гривень.

Прошу надати мені інформацію, на якій підставі з військового, який проходив лікування у Ковельському МТМО, беруть кошти за надані послуги. Чому лікарі відмовляються надавати електронні направлення, знаючи, що це – військовослужбовці, та свідомо направляють їх на платні послуги?

До речі, нещодавно Ковельське МТМО опублікувало інформацію про безкоштовні послуги, в тому числі на КТ, МРТ, і у коментарях зазначалося, що це – непоодинокі факти, коли військовослужбовці оплачують ці послуги. Тому прошу відреагувати і в подальшому не допускати таких ситуацій

– заявила Ірина Луцик

Публікація за темою: Після візиту міністра: МТМО кличе на безкоштовні обстеження, але медикам не вірять

Поділитися:

Коментарі

 1. За державною програмою це все має бути безкоштовним, а кошти вимагають у вигляді добровільних внесків і з військових, і не тільки. Ніби Ковель- окрема держава. Навіть за флюорографію лежачи в лікарні довелось платити, бо це, бачиш, не профільне направлення. Доки будемо мовчати?

 2. Дуже правильно Анна говорить.
  Відкриті незаконні побори грошей з людей.
  Це заклад комунальної власності міста !!!
  Куди дивиться наша народнообрана влада, правоохоронні органи.
  Скільки будемо це терпіти !!!

  1. Терпів, терплю і буду терпіти. А то ж істірічькою прозвуть і дівчата не дадуть…

 3. В нас все так прикривають як благодійна допомога яка має бути добровільною, а не примусовою. Моїй мамі доречі теж робили МРТ і було направлення а гроші все рівно здерли

 4. Бо ніхто не наказаний, а гол.лікар Вітер отримує мільйон заробітної оплаты, шукайте його достатки, все прозоре 😝.

  1. Як виявили журналісти «Ковель media», генеральний директор Валентин Вітер за 2020 рік отримав доходу – 4 794 780 гривень: заробітна плата отримана за основним місцем роботи в Ковельському МТМО – 784 571 грн (в середньому за місяць – 65 380,91 грн), 

 5. І що? Те що депутатка запитала то є добре. Але толку? Що Чайка не знає про гроші які беруть з хворих у міській лікарні? І вобще то питання не в військовому Ярославі. Бо тягнуть гроші з усіх. І військових і не військових. Роблять на карман часного МРТ. А ті діляться.

  1. Перш за все треба вишпигувати, яким конкретно приватним структурам і хто здав “у безстрокову оренду” комунальні томографи. А потім підтягнути медіа, наробити лементу, звернутися в правоохоронні органи.

 6. Як виявили журналісти «Ковель media», генеральний директор Валентин Вітер за 2020 рік отримав доходу – 4 794 780 гривень: заробітна плата отримана за основним місцем роботи в Ковельському МТМО – 784 571 грн (в середньому за місяць – 65 380,91 грн),

 7. Спочатку треба вишпигувати, яким конкретно підставним приватним структурам були незаконно надані “в безстрокову оренду” комунальні томографи, а потім підтягувати медіа, зчиняти великий лемент, звертатись до правоохоронних органів.

 8. Ковельську лікарню взагалі треба перевірити на вищому кровні.Особливо Ковельських бухгалтерів-злодіїв так званих Корецьку.Мало того сама краде ще й прилаштувала чоловіка на швидкій.

  1. Доречі в МТМОпрацює е тільки чоловік Корецької, але і зять і дочка. Сімейний підряд

 9. Була ситуація в лікарні чоловік військовий розказував за свій час і гроші вже міг купити собі те що йому потрібно а витратив більше 30 тисяч гривень і ті врачі далі посилали то в Луцьк то в Ковель куроче тянуть з усіх гроші нихолєри не міняється.

 10. На що дивиться Чайка підар СБУ чи вони всі в долі ? Будем писати в генпрокуратуру.

 11. Я також не розумію ось ці добровільно – примусові внески. Де не ступи, то скрізь добровільно – примусово мусиш платити. Щей фуфломіцинів тобі поназначають на декілька тисяч.

 12. Я так розумію, що ковельські лікарі зовсім гнилі люди, а керівництво та влада ще більше. Тому так званих лікарів потрібно звільнити. Нехай на ринку носочки продають, а на їх місце набирати нових, молодих, переспективних. З того, що маємо вже ніякого толку не буде, тому в голові з Чайкою та вітром на базар. Нехай шукають собі робочі місця.

 13. ІНІЦІЮВАТИ ПЕРЕВІРКУ ОПИТУВАННЯ КОВЕЛЬЧАН ПРО НЕДОВІРУ І ЗВІЛЬНЕННЯ ГЕНДИРЕКТОРА ЛІКАРНІ,ЯКУ ВІН ПЕРЕТВОРИВ В СВОЮ КОНТОРУ ‘НІКАНОРА’. ЙОГО КРИША,КІНДЕР СЮРПРИЗ, ЗАРАЗ НЕ НА ГРЕБНІ,БАБА ЮЛЯ В ПІДПІЛЛЯ ПІШЛИ.

 14. ІНІЦІЮВАТИ ПЕРЕВІРКУ ОПИТУВАННЯ КОВЕЛЬЧАН ПРО НЕДОВІРУ І ЗВІЛЬНЕННЯ ГЕНДИРЕКТОРА ЛІКАРНІ,ЯКУ ВІН ПЕРЕТВОРИВ В СВОЮ КОНТОРУ ‘НІКАНОРА’. ЙОГО КРИША,КІНДЕР СЮРПРИЗ, ЗАРАЗ НЕ НА

  ГРЕБНІ,БАБА ЮЛЯ В ПІДПІЛЛЯ ПІШЛИ.

 15. Ой, той міністр казав, що не по плану КТ чи то МРТ. А план для них ВСІХ один💰
  Схеми
  Недопрацьовують😅

 16. І з мене анцихристи здерли гроші.Согрішив поїв скоромного в піст-лікувався -то я їх прокляв до сьомого коліна хапуг…

 17. Перш за все треба вишпигувати, яким конкретно приватним структурам і хто здав “у безстрокову оренду” комунальні томографи. А потім підтягнути медіа, наробити лементу, звернутися в правоохоронні органи.

 18. Перш за все треба взнати, яким конкретно приватним структурам і хто здав “у безстрокову оренду” комунальні томографи. А потім підтягнути медіа, наробити лементу, звернутися в правоохоронні органи.

 19. Яким конкретно приватним структурам і хто здав “у безстрокову оренду” комунальні томографи?

 20. Висловлювати недовіру чайкі та вітру бо з такими горе керівниками скоро все що маємо политить за вітром( прізвища них свідчать про це)

  1. Тобі треба зробити МРТ головного мозку, вірніше, черепної порожнини, щоб взнати свій діагноз…

   1. От саме за такою всякою хуітою 30 років і грабують народ.
    Зроби собі, шизіку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *