У Ковелі місцева фірма ремонтує дорогу на вулицях Грушевського та Міцкевича

29.08.2023 о 17:26 · 2 хв читання

У Ковелі ремонтують дорогу на відрізку вулиці Грушевського – від вул. Степана Бандери до вул. Гетьмана Скоропадського (колишня Смирнова).

Тут частково замінили бордюри, каналізаційні люки. У ці дні ТОВ «Ідея» прокладає асфальтове покриття, – повідомляє сьогодні Ковельська міська рада.

Підрядник також працює на вулиці Міцкевича. Там проведуть поточний ремонт дороги від вулиці Грушевського до Незалежності.

Публікація за темою: У Ковелі фірма депутата виграла відразу три тендери на ремонт доріг на загальну суму 14,3 млн грн

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (20)
 1. Не зовсім розумію, для чого здирати цілком пристойне асфальтне покриття, а потім знову асфальтувати дорогу? Невже у місті нема неблагоустроєних вулиць, які потребують ремонту? Хто пояснить мені, нетямущому?

  1. Якщо це був пристойний асфальт, то який тоді не пристойний(я про асфальт). Майже всі люки попросідали, а ями тільки весной як небуть підлатали. Чи мож давайте відремонтуєм яку вуличку на околиці з трафіком три машини за пів дня, а Грушевського(яка є другою по значимості) почекаєм коли не можливо буде зовсім проїхати

 2. вкотре звертаюсь до наших шановних можновладців-колиш врешті решт буде не відремонтовано,а заасфальтовано вулицю М.Гаврилка-колишня Піонерська,відрізок яких 200 м від колишньої Смірнова до Вітовського,вже чекаємо більше як 20 років.Ще в 90-х роках власним коштом привезли і вимостили щебнем-і нікого не хвилює в якому стані вулиця зараз-хоча обіцянок від влади…ого…вище даху.Просто немає слів…..Ось поки ремонтують Грушевського-їдуть всетаки по наших калюжах.

  1. То хай за свої власні кошти для громади і працює, а не джипи міняє, як ЛЮДИ носки.

 3. допоможіть сарапіну пенька викорчувати пане Жигаревич і пан Чайка біля музею

 4. Які дороги, краще військовим допомоглиб, ті кошти на дрони пішли краще.

 5. Сьогодні все для фронту,все для перемоги. Др
  они,протидронові рушниці в першу чергу.Влада тратить гроші тільки там де можна вкрасти.

 6. Рибачок краде гроші на покупку машини,замість того щоб підняти люки які провалилися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X