У Ковелі на вулиці Шевченка планують збудувати багатоквартирні житлові будинки

10.11.2022 о 15:04 · 3 хв читання

Ковельська міська рада оголосила про початок громадського обговорення містобудівної документації щодо розміщення багатоквартирних житлових будинків у Ковелі на вулиці Шевченка №26 та №26-Б.

Розробником містобудівної документації є Товариство з обмеженою відповідальністю «АМ ХОРС», яке зареєстроване у селі Дев’ятир Жовківського району Львівської області із статутним капіталом – 1 (одна) тисяча гривень. Основний вид діяльності – у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах. Засновником є місцевий мешканець Лещишин Дмитро Романович.

Дозвіл на розроблення детального плану території на вулиці Шевченка №26 та №26-Б надала Ковельська міська рада своїм рішенням №22/30 від 27 травня 2022 року.

Відповідно до генерального плану міста, ділянка належить до територій громадської забудови. Проєктна територія включає земельну ділянку площею 0,7316 га (кадастровий номер 0710400000:06:011:0058) та ділянку площею 0,3445 га (кадастровий номер 0710400000:06:011:0057), які перебувають у приватній власності для будівництва та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку.

У зв’язку з воєнним станом закритий доступ до Публічної кадастрової карти України на офіційної веб-сайті Держземагентства, тому дізнатися там, хто є власником цієї землі і з якого часу, не можливо. Однак в рішення міської ради від 27 травня 2022 року вказується: заяви щодо вищевказаних земельних ділянок, які перебувають у приватній власності для комерційного використання, подали громадяни Філінський Олександр Васильович та Яринчук Юрій Арсентійович. Рішенням їх зобов’язали профінансувати роботи з розроблення містобудівної документації.

Цією документацією передбачено чотири п’ятиповерхових багатоквартирних житлових будинки на 144 квартири з вбудованими об’єктами громадського призначення та підземним паркінгом на 130 машино-місць.

На території також планується будівництво каналізаційної насосної станції, майданчиків для зберігання автомобілів у кількості 37 машино-місць. З них 17 машино-місць в межах проєктної ділянки для обслуговування об’єктів громадського призначення, 20 машино-місць (гостьові стоянки) будуть розміщені вздовж вулиці Зеленої. Площа забудови складатиме 3125,0 кв. м, площа мощення – 3327,0 кв. м, площа озеленення – 2295,0 кв. м.

Громадські слухання з обговорення детального плану території розміщення багатоквартирних житлових будинків на вулиці Шевченка відбудуться 29 листопада 2022 року о 15:00 в сесійній залі Ковельської міської ради.

Пропозиції від громадськості надаються на ім’я міського голови до 19 грудня 2022 року.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (12)
 1. А що скаже Якіменко з громадської ради? Чого по будівництву будинку на одній земельній ділянці кіпішує? А по цій на березі водосховища мовчить?

 2. це ж не вулиця Шевченка. Це узбережжя водосховища. Вже крутелики пригледіли собі місце курортне. Коли вже те блядство закінчиться?

  1. Семен, ну ти як справжній кацап. До тюрми як до неба рачки. Це приватні ділянки то ж глянь план перед тим як молоти…

 3. оце так суми,а по середені водосховища чому не будуєте?
  підземний паркінг на березі річки?будуть човни паркувати

 4. Засипте те непотрібне водосховище і будуйте. Турія скаже велике спасибі.

  1. Приколіст))) можна просто узбережжя почистити, місцями укріпити, навезти білого пісочку, зробити бігові лоріжки, автономні ліхтарі, дитячі зони, турніки…

 5. Бабло перемагає подивіться на дати поки наші герої нищать москальню й звільняють рідну неньку наші “патріоти” понадягали вишиванки й грабують все підряд. Всі вони заброньовані від призову то нехай там хтось воює а ми поки накрадемо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X