У Ковелі почалося обговорення щодо перейменування ще двох вулиць

23.11.2022 19:28
Фото: KovelPost

У Ковельській громаді обговорюють перейменування вулиці Мечникова на вулицю Валерія Гонти та провулка Тараса Шевченка на вулицю Алли Полякової.

Про це повідомляє Ковельська міська рада.

З метою вшанування пам’яті Валерія Гонти та Алли Полякової, на підставі звернень депутатів Ковельської міської ради та Ковельської філії «Союзу Українок», що надійшли на адресу міської ради, на обговорення вноситься питання про перейменування вулиці Мечникова і провулка Тараса Шевченка в місті Ковелі.

Впродовж 45 днів, з 23 листопада 2022 року по 6 січня 2023 року включно, повнолітні ковельчани можуть проголосувати за внесені на громадське обговорення пропозиції або ж подати власні пропозиції чи зауваження.

Депутатка Ковельської міськради Віра Федосюк подала звернення про перейменування провулка Тараса Шевченка на вулицю Алли Полякової.

Депутат Ігор Пініс подав звернення від депутатської фракції «Сила і Честь» про присвоєння вулицям імен видатної ковельчанки Алли Полякової та героя Валерія Гонти, а також іншим об’єктам інфраструктури імен захисників України, жителів нашої громади, які віддали життя за Україну. Топонімічною комісією розглянуто звернення та запропоновано вулицю Мечникова перейменувати і присвоїти їй ім’я загиблого героя-ковельчанина Валерія Гонти.

Письмові пропозиції та зауваження можна подати у сектор звернень відділу загальної та організаційної роботи виконавчого комітету Ковельської міської ради за адресою: м. Ковель, вул. Драгоманова, 22, чи на електронну пошту  [email protected]. У зверненні необхідно зазначити своє прізвище та ім’я, адресу, а також залишити пропозиції щодо перейменування.

Якщо обираєте електронний формат, потрібно перейти за посиланням та заповнити форму.

Отримати консультацію з питань, що винесені на громадське обговорення, можна за телефонами: 6-17-39, 6-17-33  з 8:30 до 17:00 (понеділок-четвер), з 8:30 до 16:00 (п’ятниця).

Поділитися:

Коментарі

 1. Погоджуюсь із вшануванням пам’яті наших Героїв!!!
  ❗❗❗
  Але є питання:

  ❓1) В нас багато полягло хлопців і дівчат, і всі заслуговують на шану.
  А не вибірково….
  Коли дійде черга до них?
  І чи вистачить вулиць…

  ❓2) Що поганого зробив харків’янин та науковець Ілля Мечніков, що цю вулицю винесено на розгляд щодо перейменування?

  ❓3) Чи потрібно мені, як Жителю перейменованої вулиці, змінювати реєстрацію ( приписку) у паспорті та перероблювати документи на право власності майна?

  Тобто, яка назва в офіційних реєстрах буде відображатися?

  Чи змінюємо тільки “таблички”???

 2. Категорично проти перейменування вулиці Мечнікова. Під час війни вам дійсно нічим більше зайнятись?!

 3. Чим провулок Шевченка не вгодив? І дійсно, забороніть московський патріархат в місті!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *