У Ковелі поліція хотіла оштрафувати адміністратора ТЦ «Епіцентр»

14.12.2021 о 13:05 · 2 хв читання

Ковельське районне управління поліції скерувало до суду матеріали справи про притягнення до адміністративної відповідальності ковельчанки Марії Євдокимової, яка працює адміністратором у ТОВ «Епіцентр К».

Згідно з протоколом про адміністративне правопорушення, 18 листопада 2021 року о 19:25 вона, як адміністратор ТОВ «Епіцентр К», не вжила заходів щодо забезпечення епідеміологічної безпеки, а саме: допустила до залу магазину трьох відвідувачів без наявного Covid-сертифіката, або негативного ПЛР-тесту, експрес-тесту на антиген, або сертифіката про одужання, чим порушила Постанову Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року №1236, відповідальність за що передбачена ч. 1 ст. 44-3 КУпАП.

Суддя Ковельського міськрайонного суду Ірина Логвинюк при підготовці справи до розгляду встановила, що протокол про адмінправопорушення не відповідає вимогам ст. 256 КУпАП, так як не містить даних про місце вчинення правопорушення; суть адміністративного правопорушення, так як не зазначено який саме пункт чи статтю урядової постанови порушено.

Суддя постановила справу повернути районному управлінню поліції для доопрацювання.

До речі, минулої доби, як повідомляє сектор комунікації поліції Волинської області, поліцейські провели 26 рейдів та перевірили 217 суб’єктів господарювання щодо контролю за дотриманням обмежувальних протиепідемічних заходів та маскового режиму. Під час перевірок співробітники поліції склали 28 адмінпротоколів за ст. 44-3 КУпАП. Загалом же, з 8 листопада, коли на території області введено «червоний» рівень епіднебезпеки, поліцейські на Волині виявили та склали 1235 протоколів за ст. 44-3 КУпАП.


Оновлено 14.12.2021 о 13:59 – додано останній абзац.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (3)
  1. саме в Епіцентрі_ єдиному в Ковелі- і не впускають в магазин без сертифікату. В Ковелі вроді червона – промислові ринка мають бути закритими. Сходіть на привокзалку і подивіться. Працює ринок повним ходом. Ніхто навіть і не збирається вдягати маски, не дивлячись на те, що ринок взагалі має ути закритим. А в Акценті? А в Бристолі? ніхто не спитав про сертифікат жодного разу. В ЖЕК зайшла по довідку- там взагалі немає такого поняття – маска. Я вже не кажу про вакцинацію самих працівників. Ми живем в зеленій зоні. ЖАХ. А ви причепились саме до Епіцентру- який виконує вимоги. Що, мало вам бабла відвалили?

  2. Це просто жах….!
    Три людини без бумажки!
    адміністратора розстріляти…

  3. зайдіть налюбе підпиємство- майже всі невакциновані. у нас вже невакціновані підйобують вакцинованих. Нехай поліція пройде по Білому дому, по жеках, водоканалах, ковельтепло. там і уяви не мають про вакцинацію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X