На засіданні виконкому прийняли низку рішень

10.09.2020 12:41

Сьогодні, 10 вересня, на засіданні виконавчого комітету прийняті рішення з житлових, містобудівних, комунальних, соціальних та питань захисту прав дітей. 

Про це інформує Ковельська міська рада.

Про стан епідемічної, медико-біологічної ситуації в Ковелі, спричиненої коронавірусом говорила медичний директор Ковельського МТМО з педіатрії Ольга Козачук. Вона розповіла, що на сьогодні у медзакладі достатньо місць для лікування хворих на цю недугу. Втім, вони працюють над тим, аби розширити можливості лікарні для прийому за необхідності більшої кількості пацієнтів з COVID-19.

За словами Ольги Козачук, також виникають труднощі у медиків через те, що результатів аналізів ПЛР-тестування доводиться чекати інколи понад 10 днів. 

Фахівець Ковельського міськрайонного відділу ДУ «Волинський ОЛЦМ України» Ростислав Хільчук погодився, що потужностей обласної лабораторії не вистачає. Вони неодноразово звертались до свого керівництва у Києві, яке їм пообіцяло допомогу у вирішенні цього питання. 

Як поінформувала заступник начальника міськрайонного управління Держпродспоживслужби Ліна Мацан, спеціалісти проводять моніторингові обстеження закладів  торгівлі, громадського харчування, перукарень. Вони здійснили 925 перевірок та склали 80 протоколів.

Міський голова Олег Кіндер подякував усім за роботу та закликав і надалі її не послаблювати та бути готовими до різного розвитку ситуації. Заслухану інформацію члени виконкому взяли до відома. 

Фото Ковельської міської ради

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.