У Ковелі працює один із кращих лікарів-урологів України: як потрапити на прийом

10.05.2022 18:06
Сергій Шамраєв / Фото: 12 канал

У Ковелі почав працювати один із кращих лікарів-урологів України – Сергій Шамраєв. Його, як і інших медиків-переселенців, з рідного міста змусила втікати війна.

Про історію медика та як можна потрапити до нього на прийом дізнавалася журналістка Ангеліна Гущина, – повідомляє 12 канал.

Сергій Шамраєв – один із кращих лікарів-урологів України. За його спиною багаторічний досвід, складні хірургічні втручання та тисячі врятованих життів. Тепер лікар ділитиметься знаннями з волинськими фахівцями.

Приїхав до нас зі столиці. Покинути рідний інститут урології в Києві змусила повномасштабна війна в Україні.

У зв’язку з обстрілами, особливо коли було збито ракету над Охмадитом, то було десь 50 метрів від квартири, де я мешкаю на 12-му поверсі, то вже була дуже напружена ситуація

– пригадує медик

Війна зненацька заскочила чоловіка вже вдруге. Свого часу він змушений був покинути рідний Донецьк і фактично починати нове життя. Уже тоді, каже, були пропозиції з Волині, проте обрав роботу у столиці.

Тепер же знову життя привело в Західну Україну, тож найближчим часом провідний уролог працюватиме в Ковельському міськрайонному територіальному медичному об’єднанні (МТМО) в центрі ендоурології, який очолює Мирослава Гаврилюк.

Коли є друзі, то все не так гостро стає. Мені дали квартиру, я мешкаю безкоштовно, запропонували приємні умови щодо праці. У нас з головним лікарем спільна мета – розвиток урології Волині

– розповідає лікар

Сергій Шамраєв приймає пацієнтів, консультує та оперує хворих. Він виконує увесь спектр високотехнологічних операцій найвищого рівня складності при захворюваннях органів сечостатевої системи. У Ковельському МТМО разом із колегами поставили мету: розвивати напрямок урології, навчати молодих спеціалістів та проводити більше малоінвазивних операцій.

Більше ста втручань вже виконали саме лапароскопічним доступом. Лише 2 розрізи по 5-10 мм. 2-3 доби після операції – і пацієнт уже здоровий і йде додому

– каже хірург

Операції без великих розрізів значно легше переносити пацієнтам, і після них менша кількість ускладнень. Тож Сергій Шамраєв запевняє: разом із ковельськими фахівцями активно працюватиме, щоб вивести цей напрямок на новий рівень, адже тут дуже важлива згуртованість команди.

Двічі на місяць медик оперує у столиці. Решту часу працює в Ковелі. Потрапити на прийом до провідного спеціаліста можна щовівторка та щочетверга з 14:00 до 16:00.

Поділитися:

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.