У Ковелі вже працюють над новим проєктом реконструкції центрального парку

22.08.2024 о 10:12 · 2 хв читання

Парк культури та відпочинку імені Лесі Українки – улюблене місце прогулянок, зустрічей для багатьох ковельчан та гостей міста.

Нещодавно Ковель отримав грант на реконструкцію цієї зеленої зони. Йдеться про спільний проєкт з польським містом-партнером Ленчна «Співпраця на користь клімату – розвиток зеленої інфраструктури в Ленчні та Ковелі» у рамках Програми Interreg NEXT PL-UA 2021-2027, – повідомляє сьогодні Ковельська міська рада.

Публікація за темою: Ковель отримає від Євросоюзу майже 1,5 млн євро на ревіталізацію парків

Керівниця студії архітектури та дизайну Юлія Рогожина зі своєю колегою, ландшафтною архітекторкою Тетяною Бегою представили концепцію майбутніх змін.

В її обговоренні взяли участь міський голова Ігор Чайка, його заступники, депутати міської ради, керівники структурних підрозділів.

На території парку планують облаштувати нові доріжки, освітлення, дитячий та дорослий майданчики, збудувати фонтан. Передбачають тут громадську вбиральню, кімнати для персоналу парку та технічні приміщення.

Разом з тим, архітектори пропонують максимально зберігати зелені насадження у парку та організувати простір, орієнтуючись на рослинність.

Як зазначають розробниці, вони прагнули зробити парк всесезонним, цікавим і комфортним для всіх жителів.

Пропозиція не є готовим проєктом. На її основі сформують технічне завдання до проєкту, який буде представлено громаді для обговорення.

Публікації за темою:

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Більше про

Коментарі

Показати коментарі (60)
  1. Краще яй*ця полижіть собі клоуни. В Україні вже війна закінчилась?

  2. Лавки зробіть зі спинками, бо це що на рендерах, явно не для зручності ковельчан.

    1. І буде як біля Просвіти. Мавполюди сидять на спинках і ноги ставлять на сидіння

  3. Дерева старі (дорослі) збережіть, а то вже скоро в місті не залишиться дерев. Як видно з ілюстрацій, це буде не парк , а кам”яний мішок.

  4. Зал штурмовиків сидить. Спини крепкі. Чому не на війні?

  5. Яка зелена інфраструктура, коли у Ковелі діє бандицьке угрупування Добробут, разом з кримінальним бандитом Міхалевичем, які нищать всі дерева під корінь. Скоро дерев в місті не залишиться. Після того, як знищили дерево, воно швидко опиняється на складі іншого бандита Бойка, який по якомусь не розумінню чомусь є почесним громадянином Ковеля. Що до діяльності оцих добродіїв , давно мають бути відкриті кримінальні справи. Скільки дерев в Ковелі знищили.

    1. За гроші Ковельчан алкаш бойко провів так звану модернізацію. Перевів частину котелень на дрова. Як би “Вау норм” тепер питання:
      Чому в Ковелі найвищий тариф в Україні
      На Володимирській котельня на газу, а на Мічуріна на дровах, а тариф однаковий. Нащо було витрачати мільйони грн. Топіть газом (тариф однаковий)
      Відповідь проста гроші бойко вкрав. Дрова краде. 4 дніив тиждень працює, 130 тис грн. Зарплати плюс оздоровчі на лікування запоїв плюс стипендія за “почесного громадянина міста” не задорого нам обходиться цей алкоголік?

        1. Та він не економить все простіше в тариф включена ціна газу а топить дровами. Різниця в половину. А далі модернізація і гроши в карман.

          1. Щоб все було в ажурі, треба продати не використаний газ

          2. Так не має невикористаного газу є тариф в якому стоїть ціна газу а топлять дровами от і виходить різниця на половину. От бойку й сходить з рук така бухгалтерія бо бухгалтера такі. В тарифі закладена ціна на газ.

  6. Хоч би залишили ті високі зелені красуні дерева,де люди можуть від спеки заховатися,і ту розкішну вербу,яка є окрасою в центрі міста.Нам тих кам’яних брил не треба.Зробіть доріжки рівні,а то не пройти,не проїхати ,і сидіння гарні треба,і столик для пенсіонерів грати в шашки і карти.Сцену вистроїли і постійно закрита,а для кого ті сидіння?,

    1. к радує мене що є ще в нашому місті розумні люди. .
      І пішохідний фонтан який не несе ніякої користі, окрім як бризгалка для дітей, також там не потрібен. В нас є чудовий двоярусний фонтан його потрібно оновити і зробити кольоровим та музичним, яким він і був від початку. А та сцена грамадіна якою її зробили на хрін така не потрібна, можно було б зробити простішу і доступнішу.

  7. грьобаний стид. а де концепція за хуйлярд гривень яку кіндерівське шобло робило

  8. Може вже на часі не паркам реконструкцію робити, а провести генеральну реконструкцію отого підаркома, жеків добробутів ковельтепла. Як дерева- вирізати оту всю ср*нь 150 шт підаркома, чайок яковлевих бойок пенісів. (Всіх не перерахувати) Вивезти на смітник скласти в одну велику смердючу кучу, бо толку від них ніякого. Й гроші зекономим, і жити почнемо краще

    1. Треба Люблинець перевести з автономного на централізоване опалення, щоб не казали люблинчани, що їм краще і щоб бойко мав від них навар як від ковельчан.

  9. Поки зроблять проект, то гроші закінчаться. Проект же також не безкоштовний

  10. Дорогі ковельчани, я читаю Ваші коментарі та вкотре дивуюся, які в нас злі та недоброзичливі люди… Яка б пропозиція не обговорювалась всім недогода. Питання реконструкції парку ніякого відношення до води, газу та тепла не має. Скільки Ви можете брудом обливати людей?! Всі прекрасно розуміють, що війна і кожен по-різному переживає. Допомога військовим виділяється міськрадою, хто скільки може донатить. Проте життя триває… І нехай наше місто живе…озеленюється, окультурюється, бо ще не відомо, що нас чекає попереду! Будьмо всі добрішими, бо лише добро перемагає зло, а світло – темряву! Слава Україні! Героям слава!

    1. Помітно, що ви тільки й розумієте.
      Відчуєте, тоді і можете комусь щось писати чи говорити.

    2. Ваше то чиє? Чайок бойок яш пенісів, перестаньте обкрадати людей і побачите як розквітне місто . От би я подивився на доброту коли с 3,5 тис грн. Пенсії треба тільки алкашу бойко за холодні батареї та ледь теплу воду заплатити 2, 5 тис грн., а він 130 тис грн однієї зарплати має.

    3. Ви праві, ото як на Ковель 2 буде зроблена центральна каналізація, підведена вода до кожного будинку і приведені в порядок дороги, тоді можна і парк робити.Все ж для людей,так?

  11. А є хоч якесь пояснення тому, хто і коли вибрав саме це бюро для проекту, чи архітектора? Дивлячись з професійної мого погляду, проект а й загалом візуалізації виконані студентами 2 року навчання, дуже слабке виконання і проектні рішення. Не говорячи навіть про те що загальний вигляд дилетантський, то самі деталі, такі як мала архітектура, ніби взяті з каталогу Ковельської колонії. Не бачу тут взагалі вартих уваги проектних рішень. Надіюсь що громада забракує цей проект

    1. Дід казав, що колись це була гарна танцплощадка, там так гарно грали і співали – в ноти не попадали! А пацани чорнило з горла бухали… Воістину, такий горе-символ міста треба знести.

  12. Скоро вже наша влада буде яйця свої покривати золотом,особливо Мер буде ходити в золотих трусах !!!! Ну довбойоби

    1. Я давно хожу в золотих трусах і мої золоті яйця дзвенять голосніше, ніж дзвони в московській церкві на привокзалці.

  13. Федосючка зі своїм коханцем бандитом Кіндером знову пару лямів вкрадуть

  14. Допомога виділяється, донатять……,
    а потім сама пише “…..ще не відомо, що нас чекає попереду “.
    Ось про що потрібно думати, що
    буде попереду, чи буде Україна
    взагалі з таким відношенням !
    Ремонти , дороги, парки це
    зовсім не першочергово.
    Шкода що депутати продались
    і піднімають руки за такі
    ганебні рішення.

          1. А з цього моменту детальніше

  15. Оголили майже всі вулиці від дерев,а тепер добираються до парків.місто із зеленого перетворюється у кам’яний мішок.неподобство.

  16. А куди прожектанти поділи музей? Невже пустили під знос таку архітектурно витончену будівлю?

  17. Музей давно пора перенести в старий загс. А те одоробло в парку без комунікацій потрібно знести давно

    1. Перед тим, як переносити музей, старий загс треба розібрати і скласти по-новому з бетонним перекриттям, як стару аптеку. А то завалиться дерев’яне перекриття не сьогодні так завтра.

      1. Той загс давно пора знести.
        Продати
        Хто по тим музеям ходить. Неактуально

  18. А з хрущовками і будинками до 1991 року що робитимете? На місці них міг бути суцільний парк зелені зеленої
    І на бульварі ті дома за низькі, можна на їх місце в три рази вищі.

  19. майже кожного дня похорони наших Хлопців. а вони парк роблять. та купіть щось для збереження життя . купляли? ще купіть!!!!

    1. З чого виникла кругла форма перголи і квадратна форма сидіння? З чого виник малюнок і різнорідність бруківки? чому площа навколо фонтану гола? складається враження що не переглядали інспірації та не створювали кілька різних варіантів а тільки те що прийшло перше до голови

          1. Я обирав для проекту лише найдорожчі рішення

      1. Існуюче планування парку те пердпаркової площі – прямі лінії. Тому навколо існуючих дерев та запланованих на площі – квадратні зони з засипкою, звідси – квадратна форма лавки (повторення контуру та форми). Квадратна форма перголи виглядає не акуратно і не компонується в вхорошу композицію з деревом (кругла пергола з вбудованою LED-стрічкою буде гарно підсвічувати дерево в темну пору доби). Мощення розплановано як зв’язок фонтану та доріжок парку, а також для того, щоб площа не виглядала одноманітною. Основна функція буль-якої площі – бути максиально відкритим публіічним простором, тому навколо фонтану нема нічого зайвого.

        1. А ви були хоча б на місці? Для чого робити нову відкриту площу коли їх там уже є 2 існуючих? Для чого допасовуватись формою до існуючого парку якщо передбачається новий проект? Для чого будувати перголу б таку досить незграбну конструкцію заради підсвітки, якщо дерево можна підсвітити від низу і це буде мати більш естетичний та привабливий вигляд?

  20. А чого саме парк? Нехай даже і дають гроші! Що більш нема куди їх діти?Пройдіться по дворах жилих домів: ні нормальної дороги,ні одного дитячого майданчика!А парк ,крім доріжок,в нас нормальний! Єдине місце ,де можна сховатися від сонця!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X