У Ковелі продовжує «протікати» пам’ятник «Борцям за волю України»

21.04.2020 12:50

На бульварі Лесі Українки вкотре «потік» монумент, який встановили у серпні 2016 року.

Пам’ятник «протікає» вже не перший рік, навіть незважаючи на ремонті роботи з ліквідації того «протікання».

Через авральні роботи по спорудженню у серпні 2016 року пам’ятника «Борцям за волю України» допустили грубу технологічну помилку, яку лише згодом офіційно визнали будівельники: через поспіх бетонна споруда не встигла добре висохнути, тому скоро стала «осідати», а це призвело до того, що вже фактично через рік гранітні плити 6-метрового пам’ятника не витримали навантаження і тріснули.

Як відомо, у серпні 2016 року міський голова Олег Кіндер доручив керівнику комунального підприємства «Добробут» Леоніду Демчуку якнайшвидше провести всі роботи, адже відкриття пам’ятника було заплановано під час святкових заходів з нагоди 25-ї річниці Незалежності України.

Встановило монумент приватне підприємство «Кузня Росич» із селища Рокитне Київської області, яким керує Юрій Виродов і яке виграло оголошений мерією конкурс на кращий проєкт. Всі роботи профінансував депутат Верховної Ради Степан Івахів. Це був подарунок нардепа місту Ковелю. Ні місцева влада, ані сам олігарх так і не озвучили громадськості вартість всіх робіт.

Поділитися:

Коментарі

  1. Все як завжди! Гроші відмили, а на решту вже збудували дешевий пам’ятник!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.