У Ковелі пройде традиційний міжнародний пробіг

09.09.2020 10:54

У неділю, 13 вересня, в Ковелі відбудеться традиційне спортивне дійство – «8th Kovel Half Marathon» та ХV Ковельський міжнародний пробіг з нагоди 90-ї річниці першого марафону в Ковелі.

Про це інформує засновник та організатор змагань, очільник громадської організації «Спортивний клуб «Ковель» Сергій Панасюк. Він каже, що отримав погодження від Ковельської міської ради на проведення заходу.

У зв’язку з ситуацією поширення коронавірусу у Волинській області ми змушені провести змагання без дитячих пробігів, виключно в цілях безпеки діток. Але ми запрошуємо всіх до участі в головних пробігах, хоча і ліміт обмежений

– закликає до реєстрації Сергій Панасюк

Отож, 13 вересня всі можуть спробувати свої фізичні сили, отримати масу позитивних емоцій, стати свідками або ж учасниками непересічної спортивної події, яка буде, як переконують організатори, не менш цікавою і видовищною, ніж пробіги у минулих роках.

Відбуватимуться забіги на різні дистанції, розраховані на окремі вікові категорії та класифікації. Учасники головних пробігів отримають унікальну медаль фінішера, нагороди та подарунки, а також стануть частиною спортивної історії міста Ковеля та України.

Програма змагань на 13 вересня:

08.10 – загальна розминка для всіх бажаючих.

08.45 – презентація елітних спортсменів та учасників Чемпіонату України.

09.00 – старт Чемпіонату України з напівмарафону на вулиці Незалежності (біля міської ради). Ліміт часу на подолання дистанції – 3 год.

11.30 – нагородження переможців Чемпіонату України з напівмарафону та біг по шосе – 7,7 км.

11.40 – нагородження переможців ХV Ковельського міжнародного пробігу з нагоди 90 -ї річниці першого марафону в Ковелі – 7,7 км.

11.50 – зустріч останнього учасника «8 th Kovel Half Marathon».

12.00 – розіграш цінних призів серед учасників пробігів, які подолали свою дистанцію, закриття змагань.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.