У Ковелі пройшов обласний благодійний турнір з волейболу

21.05.2022 18:00

Сьогодні, 21 травня, Ковель приймав учасників благодійного турніру з волейболу серед дівчат «Дитинство, обпалене війною».

Ковельський міський голова Ігор Чайка привітав команди, які прибули з усієї Волині: ОДЮСШ (м. Луцьк), ДЮСШ ім. Олексія Зінкевича (м. Володимир), Камінь-Каширська ДЮСШ (м. Камінь-Каширський), КДЮСШ ім. Євгена Кондратовича (м. Ковель); суддів, тренерів, також голову обласної ради, президента федерації волейболу Волині Григорія Недопада, голову Волинської обласної військової адміністрації Юрія Погуляйка, нардепа В’ячеслава Рубльова та інших почесних гостей, – йдеться на сторінці міського голови у Фейсбуці.

Змагання під патронатом Федерації волейболу Волинської області проходили в приміщенні КДЮСШ імені Євгена Кондратовича, яке ще донедавна було центром допомоги для наших біженців.

Тут сьогодні військові дітям з тимчасово переміщених сімей, які прийшли на турнір, вручили цукерки та рюкзаки.

Радію, що потрошку Волинь вертається до спорту, попри всі виклики, зумовлені війною.

Ковель також завжди славився своїми спортивними здобутками в царині різних видів спорту. Шкода лише, що тепер спортивні зустрічі – не безтурботні. Ось і ми не змогли сьогодні розпочати вчасно змагання через повітряну тривогу. З іншого боку – це гарна нагода не лише зібрати благодійну допомогу, але й продемонструвати силу молодого покоління українських спортсменок.

Дякую за сильну гру, дівчата! Сьогодні ви не лише продемонстрували свою майстерність, але й сфокусували увагу на подальшій необхідності підтримувати нашу армію, наших мужніх воїнів

– зазначив Ігор Чайка у дописі на Фейсбуці

Місця у фіналі розподілилися таким чином: перше місце виборола команда з Луцька, друге – за Камінь-Каширськом, третє – посіла команда Ковеля, четверте – Володимира.

Але насправді сьогодні – всі переможці! Дякуємо за всі ці можливості нашим ЗСУ!

Слава Україні!

Фото зі сторінки Ігоря Чайки у Фейсбуці

Фото із сайту Ковельської районної ради
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *