У Ковелі приватна фірма депутата завершує масштабне будівництво укриття

19.05.2023 о 15:09 · 2 хв читання

У Ковелі на фінальній стадії – масштабне будівництво укриття біля школи №8, яке триває з листопада 2022 року.

Про це сьогодні повідомив міський голова Ігор Чайка.

За його словами, з кожним етапом все чіткіше вимальовується загальна картина об’єкта. Зараз підрядник – ТОВ «Ідея», налаштовує в приміщенні вентиляційну систему та світло. Вже підготовлені кімнати для санвузлів, яких в укритті буде три – два інклюзивні та один звичайний. Попереду ще кілька етапів влаштування якісної підлоги.

Це зона відповідальності виконавця робіт. А от колектив школи з нетерпінням чекає, коли вже зможуть розмальовувати стіни в укритті та облаштовувати 200 квадратних метрів простору

– зазначає Ігор Чайка

Як стверджує мер міста, паралельно з роботами внутрішніми, працюють над укриттям і ззновні. Над будівлею зробили шар ґрунтового насипу – додатковий захист, а в майбутньому, коли на ньому виросте трава, ще й хороший бонус до благоустрою території школи.

Це наш перший досвід такого будівництва в місті, але в результаті матимемо повноцінне безпечне укриття, яке зможуть використовувати понад 800 учнів з двох шкіл – №8 і №5

– додає міський голова

Ігор Чайка нагадує, що у місті влада запланувала ще два капітальні будівництва укриттів – для школи №2 та ліцею №1. Проєктна документація проходить експертизу.

Як відомо, керує ТОВ «Ідея» ковельчанин Віктор Козак, депутат Волинської обласної ради від політичної партії «За майбутнє» (міський голова теж від цієї політсили), колишній голова Ковельської райдержадміністрації.

Фото зі сторінки Ігоря Чайки у Фейсбуці

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (7)
  1. Коли можна провірити на доступність. Кріслами коліснтми виконроба і приймальну комісію забезпечим.

  2. О бля тиж Чайка ліквідовуєш школи 5 та 8 а бомбосховище віддаси під генделик типу схрону

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X