У Ковелі завершили будівництво стаціонарного укриття на території школи №8

01.08.2023 о 12:58 · 2 хв читання

У Ковелі на території школи №8 підрядник, місцеве ТОВ «Ідея», як і обіцяв, завершив основні роботи на об’єкті до кінця липня.

Про це сьогодні повідомив міський голова Ігор Чайка.

Що змінилося на локації за останні три тижні? За словами мера міста, один із входів обладнали пандусом і поручнями. Встановили сантехніку в трьох санвузлах (двох звичайних, одному інклюзивному).

В технічному приміщенні укриття встановили інверторний перетворювач напруги «Anern». Це дасть змогу, на випадок аварійного вимкнення електроструму, переводити прилади на резервне джерело живлення – акумулятор.

Також встановили ємність на 1000 літрів з резервною водою. Налаштували систему вентиляції, датчики відповідних режимів, пульти керування. На території поблизу укриття виклали бруківку.

Наступний етап – отримання сертифіката про прийняття об’єкта в експлуатацію.

Тимчасом на території школи №2 підрядник ТзОВ «Житлобуд-2» (м. Луцьк) вже залив фундамент майбутньої захисної споруди. Проводить армування зовнішніх бетонних стін і укладає цегляні стіни та перегородки всередині приміщення. А ще три тижні тому на цьому місці був викопаний великий котлован. З кожним етапом все чіткіше вимальовується загальна картина об’єкта.

Згідно інформації у системі державних закупівель «Prozorro», дане будівництво коштує 9 млн 885 тис. 679,20 грн з ПДВ.

Управлінням освіти виконкому Ковельської міської ради оголошено тендер на нове будівництво укриття ліцею №1, з очікуваною вартістю 36 млн 339 тис. 686,52 грн. Кінцевий строк подання пропозицій – 2 серпня 2023 року. Попередній тендер відмінили через відсутність пропозицій.

Замовлена проєктно-кошторисна документація на нове будівництво укриття для школи №9.

Фото зі сторінки Ігоря Чайки у Фейсбуці

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X