У Ковелі на будівництво укриття для школи №2 виділяють понад 10 мільйонів гривень

10.06.2023 о 17:10 · 1 хв читання

У Ковелі планують збудувати укриття для закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2, що на вулиці Сухомлинського, 2.

Про це повідомляється на сайті електронної системи публічних закупівель Prozorro.

Тендер для пошуку підрядника проводить управління освіти виконавчого комітету Ковельської міської ради. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій – понеділок, 12 червня, о 00:00. Початок аукціону призначено на цей же день о 14:15. Очікувана вартість будівництва становить 10 млн 058 тис. 758,00 грн з ПДВ.

Згідно технічого завдання, роботи включатимуть розробку ґрунту, улаштування фундаментів, стін, перегородок і перекриття, встановлення дверей, улаштування підлоги, оздоблювальні роботи, облаштування входу в укриття, улаштування вентиляції, водопроводу, каналізації, електротехнічні рішення, облаштування системи пожежної сигналізації, системи вентиляції, благоустрій території.

Будівництво укриття планують закінчити до 1 листопада 2023 року.

Нагадаємо, що на зведення практично «з нуля» стаціонарного укриття, яке розташоване на території школи №8 і розраховане майже на 400 осіб, з міського бюджету виділено понад 6 мільйонів гривень.

Публікація за темою: У Ковелі приватна фірма депутата завершує масштабне будівництво укриття

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (3)
  1. Як для чого, для деребану грошей. Щтб покласти в кишеню, а школу через рік закрити, як 5.

  2. Будують укриття, бо в країні війна, а безпека дітей- найважливіше. По- друге, школа з укриттям може очно навчатися. Чи може писакам- критикам подобається, коли діти на дистанційному? І по- третє, війна закінчиться, а школа матиме ще одне спортивний зал в приміщенні укриття. Як на мене, варто було би порадіти , що в місто державні гроші ідуть…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X