У Ковелі зводять безпечне стаціонарне укриття для двох навчальних закладів

08.12.2022 20:16

На території школи №8 міста Ковеля зводять безпечне стаціонарне укриття, яким також зможуть користуватися учні та вчителі сусідньої школи №5.

Про це сьогодні повідомив міський голова Ігор Чайка.

За його словами, приміщення розраховане на майже 400 місць. Це перший досвід такого будівництва в Ковелі.

Як стверджує мер міста, у проєкті нового повноцінного укриття за нормами будівництва передбачена каналізація, санвузли, дренажна система, водопостачання і навіть рекуператори, які допоможуть з циркуляцією повітря в приміщенні.

До речі, за часів перебування на посаді міського голови Олега Кіндера розібрали більшу частину бомбосховища на вулиці Сагайдачного. Посадовців міськвиконкому, які допустили руйнування стратегічного об’єкту цивільного захисту населення, треба було судити за цей злочин, але місцева поліція, яку очолював на той час полковник поліції Іван Тусь, закрила кримінальна провадження.

Поділитися:

Коментарі

  1. Питания а яким краєм там пан мер? Фінансування йде з центрального бюджету після того як Київська комісія обстежила це сховище й визнала не придатним. Жодної копійки з місцевого бюджету. Грошей у чайки не має на сховища, витратив на кондиціонери для міськради, та премії до дня самоврядування. Ігорек харе піаритись або ділом займись або вали нахрен

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *