У Ковелі скульптура «Три сестри» знову потребує ремонту

08.05.2021 09:15

Скульптурну композицію, яка перебуває в Ковелі у центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки і від якої ще кілька місяців тому відвалилася частина, відновили на початку квітня.

І ось знову комунальне майно потребує ремонту. Впала архітектурна споруда.

Про цей випадок написав на своїй сторінці у Фейсбуці міський голова Ігор Чайка. За його словами, хтось доклав агресії і «зусиль».

І от знову(

Йшов через парк, скульптура «Три сестри», яку кілька тижнів тому відремонтували, добре закріпили плити, знову пошкоджена. І ні, це вже аж ніяк не «саме відпало». Тут доклали агресії і «зусиль».

Я знаю, що ми знову відремонтуємо його. Ми будемо це робити! Тому що порядок мусить перемагати хаос, як би складно не було.

Але люди добрі, ну навіщо??? Невже дійсно це дає вам якийсь стимул? Чи ви відчуваєте в такий спосіб свою крутість? Не розумію…

Повернувся додому з твердим наміром ще більше посилити спостереження через відеокамери в таких місцях. А ще було б добре зробити відомими цих осіб. Можливо, володієте інформацією? Діліться!

– написав Ігор Чайка

Фото зі сторінки Ігоря Чайки у Фейсбуці

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

  1. знеати її нахуй. а на тому місці поставили ларька з кавою. тим більше, що україна відмовилась від сестринства з росією і білоруссю. у неї тепер господар дядько сем.

  2. Почитаєш ваші коментарів і ахуєваєш із усіх. Даже і від нашого мера. Це просто треба дати цизди комунальникам, які недавно ремонтували і не пРовірили остальні елементи конструкції. Це добре що якесь придурочне ходило по ньому і воно обвалилося, а не діти. То ж думайте що пишите. Шукайте причину перше в собі ,,наш мер,,. Чи ви думаєте ті люди які пишуть від інших імен, вони не правду пишуть. Я думаю люди мене підтримують.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.