Доходило до бійок: у Ковелі сусіди воюють за клаптик землі

11.08.2021 15:17
Фото: 12 канал

У Ковелі сусіди не можуть поділити частину двору. Обоє запевняють, що користувалися ділянкою усе життя. І було б усе мирно, якби одна із сімей не приватизувала землю. Тепер, розповідають місцеві, на вулиці не вщухають сварки. Доходило вже й до бійок.

Чому дві сім’ї ніяк не можуть дійти згоди – дізнавалася Ангеліна Гущина, – йдеться у сюжеті 12 каналу.

На вулиці Миколайчука у Ковелі тільки й чути сусідський галас. Через частину двору вже два роки не вщухають суперечки між двома сім’ями. Кожен запевняє: земля їхня.

Тепер між сусідами паркан. Хоча Тамара Козел запевняє: раніше жодних огорож тут не було, хіба від курей сітки іноді ставили. Із сусідами, розповідає, жили душа в душу і користувалися спільно ворітьми, аби завозити у двір різний крам та потрібне для господарства.

Натомість сусіди запевняють: ця земля завше була частиною їх двору і приватизували вони її законно.

Користувалися цією ділянкою тільки ми, того що стояв паркан, стояли стовпи і першого травня два роки назад вона (сусідка, – ред.) зняла паркан і хотіла самовільно переставити. Через те, що ми приватизували ділянку, обзивала нас аферистами

– коментує інша сусідка Ірина Вальчук

Сім’я Вальчуків розповідає: паркан поставили, бо вже не сила була лаятися із сусідкою. Бо земельні межі намагалися встановити не раз.

Та на словесних перепалках сусіди не вгамовуються.

Тамара Козел переконана: сусідські документи про приватизацію незаконні. Мешканці інших будинків говорити про перепалки цих сімей відмовляються. Кажуть: у чужі справи не лізуть, іноді лише чують лайку та бачать поліцію.

Вальчуки кажуть: чужого не брали – своє узаконили, а з пані Тамарою справи більше мати не хочуть. Жінка ж в свою чергу запевняє: за півтори сотки боротиметься далі. Не допоможе суд – поїде до Президента.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.