У Ковелі відпочивати до водосховища їдуть автомобілями по траві та бруківці

05.06.2023 о 12:20 · 1 хв читання

Небайдужі ковельчани запитують «Ковель media», чи можна припинити безлад на території біля водосховища. Тут водоохоронна територія, а водії їздять машинами як по бруківці, так і по траві, хоча неподалік обладнана автостоянка. І це відбувається систематично, бо поряд немає ні встановлених попереджувальних знаків, ні обмежувальних стовпців.

Хоча про заборону в’їзду на такі зони мають пам’ятати самі водії транспортних засобів, але, як бачимо, то не для всіх це правило написано!

Фотознімки з набережної надіслав ковельчанин Руслан Троцюк.

Хотілося б відповідної реакції та дій відповідальних за це служб, щоб, врешті-решт, закрити це питання раз і назавжди!

– пише він

А що з цього приводу скаже відділ муніципальної варти виконавчого комітету Ковельської міської ради?

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (19)
 1. Шо говорити про пляж якщо на кладовищі гоняють як по автобану. Ніякої реакції від влади.

 2. А коли те водосховище почистять? Скоро там буде болото заросле

   1. То ти Ігорек у звітах почистив й бабло списав а по факту нічогісенько не зробив

  1. На все своє місце. Це в більшості прищяві авторитети, які не поважають ні себе ні інших. Ще включать музику на всю. Якби всі туди перлися на машинах то це буде норм? То вже хай їздять машинами по парку Шевченка, а чому ні?

 3. бидло воно і в африці бидло. Якщо вже по тротуару підїзджає прямісінько до входу в універмаг, то про що говорити.\

  1. Заздриш преміям? Так набір постійно триває, йди покажи як потрібно працювати та служити!

 4. Ну і для чого муніципали? Щоб зменшувати бюджет міста? Роботи ніякої не помітно, як стояли машини біля вечірнього на тротуарі, так і стоять. А тепер і біля водосховища порядку немає. На Чайку поаладав великі надії, але розчарувався, – не господар, не вміє керувати. Лише масовкі влаштовує під час війни. Депутатам і владі міста ГАНЬБА.

 5. Наші поступки, – це наше обличчя, цим ми показуємо які ми є в дійсності. Наше ставлення до природи і навколишнього середовища відображає наше виховання в сімях та школі. Якщо надалі нічого не зміниться то що залишим нашому поколінню, а діти дивляться на нас. Кожен повинен почати із себе і результат буде обовязково. А знак потрібно поставити для того, щоб видно було що порушуєш закон.

  1. Тут немає чому дивуватись у нас кожне четверте бидло яке не поважає ні себе ні інших.

 6. Знаків заборони в’їзду нема..які претензії?. Яку норму закону порушили ті водії? Що їм можуть пред’явити поліцаї чи муніципали, розказати про заборону придуману якимсь активістом, присоромити? Навіть щоб пальцем насварити треба мати якісь підстави.

  1. Та ти що ,щоб це розуміти знак потрібен? Якби всі були б таким бидлом то там була б стоянка і в кожній машині музика на всю. Так в парку Шевченка теж знаку немає то їдьте туди машинами бидлота

   1. Комусь машини десь не подобаються,, комусь пішоходи. Комусь не подобається що на пляжі смажать шашлики..вживають алкогль компаніями.Тому, Жорік, для обмеження деяких свобод громадян існують правили і закони. Замість в газету замітку писати, активістам потрібно звернення..прохання..вимогу..заяву до мера чи депутатів написати. про обмеження проїзду транспорту там де тобі його бачити не хочеться.

 7. Газон — природне декоративне покриття, яке складається з штучно висіяних або висаджених рослин, які утворюють рівномірне площинне покриття.
  Тому й не можна притягнути водіїв до відповідальності.
  Та що говорити про газон та про бруківку якщо перед носом в муніципалів стоять автомобілі біля лікарні під знаком…їм проще, прийшли написали поклали під склоочисник і пішли, а поліцейським потрібно дочекатись водія щоб притягнути до відповідальності.
  Више був коментар щоб прибрати премію поліцейським, так я вам тако скажу шановний – поліцейським премії не платять ще з січня місяця якщо я не помиляюсь, Так само як і Нацгвардії і більшості структур!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X