У Ковелі влада відмінила тендер з реконструкції під мостами за 3,3 млн грн

01.02.2023 16:50

Призначений аукціон з визначення підрядника, який має зробити реконструкцію мережі водовідведення на вулиці Сагайдачного у Ковелі, не відбувся.

Про це стало відомо від його організатора – управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Ковельської міської ради.

Як зазначається на платформі Prozorro, торги відмінено через відсутність пропозицій.

Нагадаємо, що очікувана вартість робіт з реконструкції становить 3 325 000,00 гривень з ПДВ. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій був учора, 31 січня.

Поділитися:

Коментарі

 1. О тварюки, страшно стало!!!!, скоро люди про всі оборудки дізнаються!!!!!!!

  1. Якщо й дізнаються, то нічого не зміниться, дякуючи нашим суддям та прокурорам з слідчими.

 2. Вот гавнюки 😡😡😡😡😡 навіщо обіцяти, якщо всеодно рано чи пізно цю обіцянку відмінете, хоч щось зробіть з обіцянок 😡 але ніхто нічого робити звісно не буде, бо сильно дорого виходить, ну ну 😡 що за мер не розумію

 3. Просто гроші в сімейному Укрбанку лежать зараз не можна чіпати…….

 4. А що так? Невже БетонБракСервіс не хоче вже ковельських грошей? Може кримінальна справа по стадіону Локомотив налякала апетит луцьких пришельців?

 5. Закриють справу проти яші і все устаканиться. Будуть луцькі будувати-відмивати, як і раніше.

 6. Шановні коментатори, прошу натиснути лівою кнопочкою мишки в тексті статті на червоне слово “зазначається” (якщо ви не дальтоніки) та прочитати офіційну Інформацію про відміну торгів : ” Причина відміни – відсутність пропозицій” (якщо ви вмієте не тільки писати, а й читати).
  Хочу зазначити, що ніхто не перешкоджає усім бажаючим приймати участь у державних закупівлях на електронному майданчику PRPZORRO !

 7. Відкатів кому ? Електронній системі PRОZORRO ?
  Адже торги відмінив не замовник, А СИСТЕМА – по причині відсутності пропозицій ( 48. Відкриті торги автоматично відміняються електронною системою закупівель у разі:
  2) неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями).

 8. Яша в жопі? Пора гнати всраною мітлою до Луцька,в нас свій є дерибанщик Підніс.

 9. Самміт закінчився. Разом з ним добігла кінця вистава про боротьбу з корупцією. Знову все стане на круги своя…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *