У Ковелі вшанували учасників бойових дій на території інших держав

15.02.2021 15:47

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав сьогодні, 15 лютого, в приміщенні Ковельської міськрайонної організації Української спілки ветеранів Афганістану пройшла зустріч керівництва міста та району з ветеранами бойових дій.

Про це повідомляє Ковельська районна державна адміністрація.

Хвилиною мовчання учасники зустрічі вшанували пам’ять  воїнів, які загинули, померли  від ран та різних недуг – учасників війни в Афганістані, а також воїнів-земляків, які загинули в зоні антитерористичної операції на Сході України.

З вітаннями, побажанням миру та злагоди у домівках, доброти у серцях, мудрості у справах до учасників бойових дій звернулися голова Ковельської міськрайонної організації Української спілки ветеранів Афганістану Микола Савосюк, міський голова Ігор Чайка, голова районної ради В’ячеслав Шворак, заступник голови РДА Роман Кульцман, заступник військового комісара Ковельського ОМТЦК та СП Ігор Горпинко.

За героїзм і мужність, виявлені під час виконання військового обов’язку, вагомий особистий внесок у справу патріотичного виховання молоді, активну громадянську позицію та з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав Подякою голови Ковельської РДА і голови Ковельської районної ради відзначено Миколу Савосюка, Подяками міського голови – «афганців» Віктора Козачука, Миколу Кудитіна, Петра Наконечного, Миколу Федорука, Олександра Шимчука.

Потому відбулася урочиста хода до Меморіальної стели воїнів-афганців. Учасники заходу поклали квіти до підніжжя стели. Представники духовенства  відслужили панахиду за загиблими учасниками бойових дій в Афганістані та на території інших держав.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.