У Ковелі вшанували воїнів-«афганців» та полеглих у війні з окупантами ковельчан

15.02.2023 14:54

Сьогодні, 15 лютого, ми згадуємо своїх співвітчизників, яким долею судилося пережити страшну і жорстоку війну в Афганістані, вшановуємо воїнську звитягу та хоробрість, справжню чоловічу дружбу, а разом із тим, – пам’ять про тих, кого назавжди забрала та війна.

Про це повідомляє Ковельська міська рада.

У Ковелі біля пам’ятної стели воїнам-інтернаціоналістам відбулися заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 34-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан.

До присутніх звернувся міський голова Ігор Чайка

Ніхто не міг подумати, що через багато років «афганці» будуть стояти зі своїми дітьми уже на захисті рідної землі. У 2013 ви в числі перших вийшли на майдани під час Революції гідності, коли почалася анексія Криму і бойові дії на Донбасі, ви стали на захист своєї Вітчизни. І сьогодні Ваші побратими боронять нашу українську землю. Дякую за Ваше братерство і велику солідарність. Дякую за пам’ять

– наголосив Ігор Чайка

Як розповів голова Ковельської міськрайонної організації УСВА Микола Савосюк, з початку повномасштабного вторгнення були мобілізовані з Волині понад 400 воїнів-інтернаціоналістів.

Вони виконують свій військовий обов’язок, захищаючи рідну землю. На жаль, шестеро з них загинули, двоє зникли безвісти. Воюють сьогодні діти ветеранів афганської війни. 12 бійців не повернулись до рідних волинських домівок. Вічна Слава нашим Героям!

– сказав Микола Савосюк

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять тих, хто загинув в чужих країнах, виконуючи інтернаціональний обов’язок, та тих, хто поліг за Україну. Священники ПЦУ відслужили панахиду.

Квіти лягли до пам’ятника, на якому викарбувані імена наших земляків: Юрій Шевченко, Володимир Жук, Олександр Сметюх, Анатолій Глушков, Микола Банджа, Віктор Білинець, Микола Бобрик, Леонід Кулаковський, Анатолій Сахненко, Володимир Хилюк, Ярослав Ткачук, Василь Силюк, Анатолій Півень, Віктор Потапчук, Сергій Оксенюк, Олег Матіжев.

А також до стели на честь наших земляків – загиблих на війні та Героїв Небесної Сотні.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Коментарі

    1. Ничего не меняется в истории, увы!!! Непонятные никому цели оказываются важнее жизней многих людей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *