У Ковелі видали збірку спогадів про колишню керівницю бібліотеки – Галину Божик

29.05.2023 о 16:29 · 2 хв читання
Ніна Горик

Вона об’єднувала навколо себе добрих людей та добрі справи. Галина Божик понад 30 років очолювала у Ковелі колектив комунального закладу «Публічна бібліотека», була заслуженим працівником культури України.

Про це повідомляє Ковельська міська рада.

Рік тому, у перший день літа, цієї прекрасної жінки не стало. Але для багатьох вона залишилась у спогадах тих, хто був поруч, кому довелось її знати, працювати з нею, товаришувати.

Аби пам’ять жила про Галину Божику, її рідні, друзі, колеги, однодумці видали книгу: «Галина Божик: талант любити людей, професію і Україну» (спомини, розповіді, публікації). Редактор-упорядник – письменниця, заслужений вчитель України Ніна Горик.

Учора, 28 травня, у залі бібліотеки було дуже людно. Згадували, разом плакали, ділились думками, розповідали про найяскравіші моменти, які поєднували з Галиною Михайлівною. Вона ж знову усіх об’єднала теплом тих приємних миттєвостей, які були у минулому.

Усім, хто доєднався до створення збірника, подякувала секретар міської ради Оксана Багнова.

Спасибі, що бережете пам’ять про цю світлу людину, жінку, яка випромінювала тепло і горіла своєю справою. Вона була патріоткою своєї країни, свого Ковеля, хорошим наставником, другом. На жаль, була… Але вона залишила добрий слід на цій землі. І про це йдеться у збірнику. Вічна і світла пам’ять Галині Михайлівні

– сказала Оксана Багнова

З особливим теплом і любов’ю про дорогу колегу і подругу спогадами ділились перший заступник начальника Ковельської районної військової адміністрації Галина Коляда, керівник апарату РВА Степан Топольський, начальник відділу культури, молоді та спорту управління гуманітарного розвитку РВА Тетяна Матяшук, заступник голови Ковельської районної ради Андрій Броїло, начальник управління культури, молоді, спорту та туризму виконкому Ковельської міської ради Андрій Мигуля, члени Національної спілки письменників України Ніна Горик і Микола Мартинюк, священники Михайло Левочко та Іван Оринчак, колеги по бібліотечному цеху.

Слова вдячності усім, хто долучився до створення книги пам’яті; усім, хто пам’ятає і шанує хранительку духовних скарбів Галину Божик, висловив син Богдан.

Фото Ковельської міської ради та Ковельської районної військової адміністрації

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X