У Ковелі запрацювало соціальне таксі для людей з інвалідністю

24.02.2023 08:37

У Ковелі розпочинає роботу соціальне таксі для безкоштовного перевезення людей з інвалідністю в межах громади до лікарень, банків, закладів культури, спорту, ЦНАПу. Фінансування послуги здійснюватиметься за кошти місцевого бюджету і надаватиме її територіальний центр соціального обслуговування.

Про це повідомляє Ковельська міська рада.

Спеціалізоване авто місто отримало торік від ковельчан, які мешкають в Іспанії. Воно повністю пристосоване для перевезень маломобільних людей. Бус обладнаний підйомником, у ньому три посадкові місця та ще два – для людей на колісних кріслах.

Вчора, 23 лютого, соціальне таксі здійснило свій перший рейс. Мама з дочкою, яка має ДЦП, приїхали з Ружина на прийом до стоматолога. Жінка розповідає, що зателефонувала у територіальний центр та замовила послугу. Зробила це завчасно.

Дуже добре, що тепер діє такий сервіс. Спасибі усім, хто над цим працював. Давно на це чекали, адже складно добиратись у різні заклади. Тепер простіше буде планувати такі поїздки

– говорить жінка

Директор територіального центру Світлана Смітюх каже, що на сьогодні у них є кілька замовлень, вони продовжують надходити. Щоб скористатися послугою, людям з інвалідністю треба зателефонувати у терцентр за номером (03352) 5-14-35 і подати заявку. Соціальний працівник, за потреби, допоможе у зборі необхідних документів.

У нашій громаді ця послуга буде надаватись безкоштовно людям з інвалідністю І групи, які мають порушення опорно-рухового апарату. Вони матимуть право викликати автомобіль не більше чотирьох разів на місяць. Втім, соціальним таксі можна скористатись понаднормово, якщо буде необхідність відвідати медзаклад.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *