У Ковельській лікарні зроблять приймальне відділення єврозразка

07.08.2020 о 16:14 · 2 хв читання

На Волині створять 7 нових приймальних відділень європейського зразка.

По двох об’єктах охорони здоров’я проведенні тендерні процедури та оголошені переможці на проведення будівельних робіт з реконструкції приймальних відділень, повідомляє Волинська обласна державна адміністрація.

Реконструкція приймальних відділень проводитиметься й в інших опорних закладах регіону, а саме:  КП «Волинська обласна клінічна лікарня» Волинської обласної ради, КНП «Камінь-Каширська центральна районна лікарня», КНП «Ковельське міськрайонне територіальне медичне об’єднання» Ковельської міської ради, КНП «Любомльське територіальне медичне об’єднання Любомльської районної ради», КНП «Ратнівська центральна районна лікарня» Ратнівської районної ради.

Добудова приймальних відділень опорних лікарень Волинських госпітальних округів – це один із напрямків реалізації Національної програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» на теренах області.

В рамках підпрограми «EMERGENCY 2020» на Волині буде реконструюють та обладнано 7 нових, сучасних приймальних відділень європейського зразка.

Фінансування добудови опорних лікарень здійснюватиметься із державного та місцевих бюджетів на умовах співфінансування.

Будівельні роботи здійснюватимуться відповідно до брендбуку, виготовленого спеціалістами Міністерства охорони здоров’я України. Відтак, дизайн приміщення буде єдиним для всіх закладів: від кольорової гами до розташування кімнат та приміщень.

Голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко переконаний, що модернізація приймальних відділень надасть змогу більш швидко та якісно надавати першу невідкладну допомогу.

Завдяки проекту «EMERGENCY 2020» будуть створені комфортні для пацієнта умови. Саме у приймальному відділенні пацієнтам оперативно та ефективно надають першу допомогу, діагностують захворювання. Тому вони мають бути сучасними і комфортними для людей та медиків

– сказав голова ОДА

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X