Завершилась реконструкція приймального відділення Ковельського МТМО

03.06.2021 13:33

У Ковельській лікарні завершені будівельні роботи з реконструкції приймального відділення, що тривали в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Приймальне відділення для зручності й медиків і пацієнтів розширили до 1370 квадратних метрів. Тут облаштували оглядові та консультативні приміщення, процедурно-перев’язувальну кімнату, приміщення з ліжками тимчасового перебування пацієнтів тощо. На ці роботи з державного бюджету виділили 8 млн грн, а також долучився й місцевий бюджет, – повідомляє Волинська обласна державна адміністрація.

Окрім цього, відділення буде обладнане сучасним медичним обладнанням. Для лікарні придбали комп’ютерний томограф, реанімаційне та інше необхідне медобладнання.

Нині для запуску роботи в медзакладі очікують дозвільних документів.

Нагадаємо, що зміни щодо модернізації приймальних відділень торкнулися 7 медзакладів Волині, які визначені опорними для гарантованого забезпечення надання вторинної (спеціалізованої) та госпітального етапу екстреної медичної допомоги.

Відтак, станом на 2 червня 2021 року будівельні роботи з модернізації приймальних відділень завершені на 7-ми об’єктах:  комунальному підприємстві «Волинська обласна клінічна лікарня», «Луцька міська клінічна лікарня», комунальних  некомерційних підприємствах «Ковельське міськрайонне територіальне медичне об’єднання», «Любомльське територіальне медичне об’єднання», «Нововолинська центральна міська лікарня», «Ратнівська центральна районна лікарня» та «Камінь-Каширська центральна районна лікарня».

Наразі для приймальних відділень закладів охорони здоров’я Волині за кошти держбюджету вже придбано 9 одиниць обладнання: 5 комп’ютерних томографів,  3 рентген апарати та 1 апарат УЗД. Усі вони встановлені у медзакладах та будуть введені в експлуатацію після отримання ліцензій з ядерної безпеки.

Фото Волинської облдержадміністрації

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

  1. Ще б виділили кошти на ремонт рентгенкабінету в амбулаторію по вул. Грушевського. А то заходиш і здається, що потрапив в минуле століття, так десь 1950-1960 рр.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.