Завершили реконструкцію приймального відділення Ковельського МТМО

01.10.2021 12:29

В рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» завершено реконструкцію приймального відділення Ковельського МТМО.

Зокрема, будівельна готовність реконструйованого приміщення складає 100%, – повідомляє Волинська обласна державна адміністрація.

Слід зауважити, що проведено великий масштаб робіт. Зокрема, приймальне відділення для зручності й медиків і пацієнтів розширили до 1370 квадратних метрів. До слова, площа до реконструкції становила 157 кв. м.

Тут облаштували оглядові та консультативні приміщення, процедурно-перев’язувальну кімнату, приміщення з ліжками тимчасового перебування пацієнтів тощо. На ці роботи з державного бюджету виділили 8 млн грн, а також долучився й місцевий бюджет.

Окрім цього, у медзакладі встановлено рентгенівську діагностичну систему «Calypso F MTOes», комп’ютерний томограф «Scenaria View» та ангіографічні системи «Neosoft і NeuAngio 30C».

Відтак, прийом пацієнтів у відновленому приймальному відділені розпочнеться як тільки будуть спеціальні дозвільні документи для роботи УЗД, цифрового рентгену та КТ-апарату.

Фото Волинської облдержадміністрації

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.