Мер скликає депутатів втретє розглянути проєкт: на кону 24 млн грн

16.09.2020 09:54

Ковельський міський голова Олег Кіндер підписав розпорядження про скликання сімдесят другої сесії міської ради, пленарне сесійне засідання якої відбудеться 24-го вересня 2020 року о 10-й годині в сесійній залі адміністративного приміщення будинку рад.

Серед питань порядку денного, депутати втретє розглянуть уже скандальний проєкт рішення про об’єднання у переліку інвестування двох об’єктів – незавершеного будівництвом восьмиповерхового багатоквартирного житлового будинку з поліклінікою і торговельно-офісними приміщеннями на вулиці Івасюка та приймального відділення Ковельської центральної районної лікарні.

Нагадаємо, 27 серпня на черговій сесії депутати двічі повертались до розгляду цього, як зазначає влада, важливого для громади питання, але воно так і не набрало необхідної кількості голосів. 7 вересня, на позачерговій 71-й сесії, яку мер скликав у зв’язку з колективним депутатським зверненням, у сесійній залі знову було «гаряче». Після тривалих і бурхливих обговорень депутати, зрештою, взялися за голосування і знову «провалили» запропонований проєкт рішення.

Тим часом, 11 вересня Ковельське МТМО оприлюднило оголошення про проведення відкритих торгів щодо реконструкції приймального відділення центральної районної лікарні, очікуваною вартістю 25 232 032,00 грн. Хоча у депутатському зверненні вказується інша сума – 24,0 млн грн. Початок аукціону призначено на 28 вересня 2020 р. на 13:30 год. Зазначається строк виконання робіт: 24 грудня 2020 р.

А за день до цього, 10 вересня, філія ДП «Укрдержбудекспертиза» у Волинській області одноосібно виграла тендер на проведення експертизи проєкту будівництва «Реконструкція приймального відділення…» за 42 602,40 грн.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.